پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۴۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استقلال به لیگ برتر واترپلو نیامد

طبق گفته دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو تیم استقلال از حضور در لیگ برتر واترپلو خودداری کرد.

استقلال به لیگ برتر واترپلو نیامد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آغاز فصل جدید لیگ برتر واترپلوی باشگاه های کشور برای شروع، به دلیل کمبود تعداد تیم های شرکت کننده با کش و قوس های فراوانی همراه بود و سرانجام مراسم قرعه کشی این رقابت ها با حضور ۸ تیم برگزار شد که با وجود درخشش این رشته در بازی های آسیایی، باز هم خبری از تیم های صاحب نام کشور نیست.

با این حال طبق خبرها و صحبت هایی که وجود داشت مسئولان فدراسیون شنا و باشگاه استقلال جلساتی را با یکدیگر داشته اند تا در صورت امکان این باشگاه نیز در لیگ برتر واترپلو تیم داری کند اما گویا باشگاه استقلال با حاضر نشدن در روز قرعه کشی رقابت های لیگ واترپلو از این کار صرف نظر کرده است.

فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا نیز در خصوص دلیل حضور نیافتن باشگاه استقلال در این رقابت ها گفت: متاسفانه نماینده این تیم در روز قرعه کشی این بازی ها حاضر نشد و همانطور که اعلام کرده بودیم، حضور نیافتن نماینده تیم ها به معنای حاضر نشدن باشگاه مربوط در مسابقات لیگ است. با این حال باشگاه استقلالی فعلا دلیلی برای حاضر نشدنش در لیگ واترپلو مطرح نکرده است.

لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور سال گذشته با حضور ۷ تیم پیگیری شد و امسال ۸ تیم برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند که گروه بندی آن ها به قرار زیر است:

گروه A:
۱) دانشگاه آزاد اسلامی
۲) رعد پدافند نیرو هوایی(نیروی زمینی)
۳) دیهیم تهران
۴) تیم اصفهان

گروه B:
۱) سایپا
۲) نفت و گاز گچساران
۳) نفت امیدیه
​۴) استخر نوفلاح

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

لیگ برتر واترپلو

،

تیم استقلال

،

فرید فتاحیان

ثبت نظرات
captcha