پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۳۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایان مصدومیت دژاگه با اردوی ملی+عکس

کاپیتان دوم تیم ملی ایران بعد از دو هفته مصدومیت آماده بازگشت به میادین است.

پایان مصدومیت دژاگه با اردوی ملی+عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لیست جدید تیم ملی ایران در حالی اعلام شد که کارلوس کی روش برخلاف اردوهای قبل نام نفرات آسیب دیده مثل علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، سعید عزت اللهی و ... را در این فهرست قرار نداد ولی در این بین اشکان دژاگه که طی دو هفته اخیر به دلیل مصدومیت دور از ترکیب تراکتورسازی بود را به اردو دعوت کرد.

 

دژاگه که نخستین فصل حضور در فوتبال ایران را پشت سر می گذارد، از هفته سوم در ترکیب تراکتورسازی قرار گرفت و در هشت مسابقه لیگ برتر و یک دیدار جام حذفی به میدان رفت که عملکرد او زدن یک گل و دادن دو پاس گل بود که در کنار این عملکرد، در ایجاد حملات تیمش نیز تاثیر زیادی دارد.

 

 

کاپیتان دوم تیم ملی ایران در دیدار هفته دهم لیگ برتر مقابل سپیدرود به دلیل آسیب دیدگی کشاله ران در دقیقه ۳۳ از زمین بیرون رفت و در دو مسابقه اخیر تراکتورسازی حضور نداشت ولی با توجه به دعوت شدن دوباره او به لیست تیم ملی، به نظر می رسد مصدومیت اش برطرف شده است.

 

دژاگه روز گذشته در کنار مسعود شجاعی، دیگر کاپیتان تیم ملی که امسال در تراکتورسازی نیز هم بازی او است، تمرینات را پیگیری کرد تا امیدوار باشد در دیدار های تدارکاتی پیش رو مقابل ترینداد و توباگو و ونزوئلا، مثل بازی برابر بولیوی که یک نیمه در زمین حضور داشت و پاس گل داد، به میدان برود.

 

 

عکس ها از: امیرحسین خیرخواه

منبع؛ ورزش سه

منبع ورزش سه
کلید واژه :

دژاگه

،

تیم ملی

،

فوتبال

ثبت نظرات
captcha