پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۳۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سخنگوی شورای صنفی نمایش:

تکلیف سینماهایی که میزبان جشنواره ها می شوند/ آخرین تغییرات اکران

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش برنامه اکران سرگروه سینماها در هفته های پیش رو را اعلام کرد.

تکلیف سینماهایی که میزبان جشنواره ها می شوند/ آخرین تغییرات اکران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره خروجی جلسه امروز ۲۱ آبان ماه شورا عنوان کرد: در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «وای آمپول» به کارگردانی علیرضا محمودزاده از چهارشنبه ۲۳ آبان ماه به سرگروهی سینما ماندانا اکران شود همچنین در این جلسه قرارداد فیلم سینمایی «بی نامی» ساخته علیرضا صمدی در سرگروه ایران بعد از نمایش فیلم «خانم یایا» ساخته عبدالرضا کاهانی به ثبت رسید.

وی عنوان کرد: قرارداد «دزد و پری» ساخته حسین قناعت بعد از فیلم «بی نامی» ساخته علیرضا صمدی و «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی در سرگروه ایران ثبت شد و قرارداد «کلمبوس» به کارگردانی هاتف علیمردانی در گروه سینمایی کورش برای اکران پس از فیلم «لس آنجلس ـ تهران» به کارگردانی و تهیه کنندگی تینا پاکروان به ثبت رسید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اجرای مصوبه شورایعالی اکران در حمایت از فیلم های کودک و نوجوان گفت: طبق همین مصوبه قرار است فیلم سینمایی «وای آمپول» در گروه ماندانا اکران شود همچنین قرارداد فیلم سینمایی «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری در گروه استقلال ثبت شده است. گروه های سینمایی دیگر همچون گروه زندگی که تاکنون فیلم کودک اکران نکرده اند باید قراردادهای خود را برای همین منظور بیاورند.

فرجی در پایان درباره تعیین تکلیف آثار سینماهایی که میزبان جشنواره ها می شوند، اظهار کرد: این سینماها اگر سالنی دارند در ایام برگزاری جشنواره هم می توانند به اکران فیلم ها ادامه بدهند در غیر این صورت با توافق تهیه کننده، سینمادار و پخش کننده می توانند اکران را در آن سینماها متوقف و پس از اتمام برگزاری جشنواره هفته های نمایش خود را محاسبه و طبق آن عمل کنند.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

غلامرضا فرجی

،

وای آمپول

،

سینما ماندانا

ثبت نظرات
captcha