قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۳۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی پرده گوش ملی پوش وزنه برداری را پاره کرد!

وزنه بردار ملی پوش ایران از پاره شدن پرده گوش خود توسط سرمربی در حین مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان خبر داد.

سرمربی پرده گوش ملی پوش وزنه برداری را پاره کرد!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا براری درباره پاره شدن پرده گوش خود درحین مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان بیان کرد: زمانی که حرکات دو ضرب را می خواستیم آغاز کنیم آقای برخواه سرمربی تیم ملی روی صورتم ضربه زد، اما همین موضوع باعث شد که پرده گوش من پاره شود و دچار سرگیجه شدیدی شدم بطوری که نمی توانستم تعادلم را حفظ کنم. حتی به آقای خورشیدی مربی تیم ملی هم گفتم دچار سرگیجه شدیدی شدم برای من آب میوه بیاورد. با این حال تمام تلاشم را کردم که وزنه هایم را بزنم.

او ادامه داد: در ترکمنستان هم پزشکان گوش من را معاینه کردند گفتند که پرده گوشم پاره شده و باید عمل جراحی انجام دهم اما من نمی خواستم آنجا این کار را انجام دهم و می خواستم به ایران بیایم و متخصصان ایرانی هم من را معاینه کنند. فقط آمپول زدم تا بتوانم روی پایم بایستم. من از این ناراحت شدم که برخی از افراد من را قضاوت کردند که بعد از مسابقات جهانی نتوانستم مدال بگیرم اما شرایط من به گونه ای شده بود که نمی توانستم حتی روی پایم بایستم.

وزنه بردار ملی پوش ایران با گلایه از سرمربی گفت: من انتظار داشتم که آقای برخواه پیگیر کار من باشد و حداقل به من بگوید که اکنون چه کاری باید انجام دهم چون من در حین مسابقات جهانی دچار این مشکل شدم و نه تنها مدالم از دستم رفت که با نقص عضو از مسابقات جهانی برگشتم و الان هم معلوم نیست چه اتفاقی برای گوشم افتاده است. البته زمانی که در ترکمنستان بودیم و از دکتر برگشتیم، به اتاق من آمد و جویای احوالم شد و از من خواست حلالش کنم و گفت همانجا متوجه شده که گوشم را گرفته ام اما نمی دانسته که پاره شده است. اما به هر حال انتظار داشتم پیگیر وضعیت من باشد و با رئیس فدراسیون صحبت کند که اکنون من باید چه کاری انجام دهم.

براری افزود: همان شب گذشته که از مسابقات جهانی برگشتیم من خودم با رئیس و دبیر فدراسیون صحبت کردم و برای فدراسیون پزشکی ورزشی نامه گرفتم تا پیگیر وضعیت گوشم باشم. من شرایط خوبی داشتم و وزنه 226 وزنه ای نبود که نتوانم آن را بزنم اما این اتفاقی که برای گوشم افتاد باعث شد تمرکزم را از دست بدهم. البته این را هم بگویم که سرمربی تیم ملی از اول هم دوست نداشت من به اردوی تیم ملی بیایم، اما با وجود اینکه تیم ناقص به مسابقات جهانی رفت تمام ما وزنه برداران تلاش کردیم امتیاز بگیریم تا تیم روی سکو برود و حتی من هم با وجود شرایطی که داشتم تمام سعی خودم را کردم و نتیجه ای هم که به دست آمد حاصل زحمات همه است.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

وزنه بردار ملی پوش ایران

،

پاره شدن پرده گوش

،

مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان

ثبت نظرات
captcha