پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۳۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جهانگیری: بنگاه های اقتصادی تا پایان سال 98 واگذار می شوند

معاون اول رییس جمهوری گفت: با دستور رییس جمهوری تا پایان سال 98بنگاه های اقتصادی دولتی به بخش خصوصی واگذار می شوند.

جهانگیری: بنگاه های اقتصادی تا پایان سال 98 واگذار می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون اول رییس جمهوری گفت: با دستور رییس جمهوری تا پایان سال 98 بنگاه های اقتصادی دولتی به بخش خصوصی واگذار می شوند.

اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در مراسم تکریم از علی ربیعی و معارفه محمد شریعتمداری وزیران پیشین و جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سالن 17 شهریور این وزراتخانه برگزار شد، افزود: رییس جمهوری دستور داده است که تا پایان سال آینده بنگاه های اقتصادی واگذار شوند و در حال حاضر نکته منفی اداره بنگاه ها این است که میلیاردها تومان منابع کشور با بازده اندک اداره می شوند.
وی یادآور شد: اگر این بنگاه ها سالی 10 درصد از سود این منابع را به دولت بازمی گرداندند برای اداره کشور نیازمند منابع پولی نبودیم.
معاون اول رییس جمهوری همچنین با بیان این که در هیچ کجای دنیا برای مدیریت حرفه ای- اقتصادی بنگاه ها براساس من بمیرم تو بمیری رییس هیات مدیره انتخاب نمی شود، گفت: مدیران حتما براساس دانش حرفه ای و بهره وری بالا انتخاب شوند.
جهانگیری تصریح کرد: در شرایط تحریم دو خطر از جمله بیکاری و کاهش قدرت خرید کشور را تهدید می کند.
وی با بیان این که در ابتدای دولت این دو مقوله در دستور کار قرار گرفت، ادامه داد: اگر خوب دقت نکرده و ایستادگی نکنیم و سیاست گذاری مناسبی نداشته باشیم ممکن است سال آینده بگوییم قدرت خرید مردم شدید کاهش یافته است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

بنگاه های اقتصادی

،

بخش خصوصی

،

اسحاق جهانگیری

ثبت نظرات
captcha