پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۲۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمید لولایی با یک سریال منتظر پخش تلویزیونی

مراحل فنی مینی سریال طنز «زندگی شگفت انگیز است» به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه کنندگی عبدالرضا فیروزان به پایان رسید.

حمید لولایی با یک سریال منتظر پخش تلویزیونی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراحل فنی مینی‌سریال طنز «زندگی شگفت‌انگیز است» به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی عبدالرضا فیروزان به پایان رسید.

عبدالرضا فیروزان تهیه‌کننده «زندگی شگفت‌انگیز است» درباره این مجموعه طنز گفت: تدوین این مجموعه توسط حسین غضنفری که همزمان با تصویربرداری آن آغاز شده بود، اواسط مهرماه به پایان رسید و پس از آن سایر مراحل فنی این اثر از جمله اصلاح رنگ، صداگذاری، ساخت موسیقی توسط کاوه عزیزی، امیر قربانی و محمدمهدی گورنگی نیز به اتمام رسید.

وی افزود: «زندگی شگفت‌انگیز است» ابتدا قرار بود در فاصله عید قربان تا غدیر پخش شود، اما به دلیل مشغله یکی از بازیگران اصلی ضبط آن به طول انجامید.

این تهیه‌کننده در پایان عنوان کرد: به دلیل مضمون طنز «زندگی شگفت‌انگیز است» تا پایان ماه صفر امکان پخش آن از سیما وجود نداشت، اما با اتمام مراحل فنی در اولین زمان مناسب منتظر پخش آن از یکی از شبکه‌های تلویزیون هستیم.

«زندگی شگفت‌انگیز است» یک کمدی اجتماعی است که به مشکلات خانواده از نگاه طنز می‌پردازد. در این مجموعه قصه زندگی زوج جوانی به نام‌های روزبه و سیمین روایت می‌شود. آن‌ها قصد جدایی از هم را دارند، اما طولی نمی‌کشد که بروز اتفاق شگفت‌انگیزی آن ۲ را در مسیر تازه‌ای قرار می‌دهد ...

تصویربرداری این مجموعه هفت قسمتی که در سیما فیلم تولید شد تابستان سال ۹۷ در یک سرای محله در غرب تهران انجام شد.

رضا داوود نژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی، مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی، فاطمه شکری، ماهان عبدی، ندا دیبا، پریسا رضایی، غلامرضا رضایی، مهدی طهرانی، مهدی دانایی مقدم و هنرمند خردسال مانی فیروزان در این سریال بازی دارند.

منبع فردا نیوز
کلید واژه :

حمید لولایی

،

مجتبی چراغعلی

،

زندگی شگفت انگیز است

ثبت نظرات
captcha