قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۲۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارشناس داوری در تحلیل پرسپولیس - کاشیما:

فینال لیگ قهرمانان آسیا بزرگ تر از تیم داوری بود

یک کارشناس داوری فوتبال می گوید AFC می توانست داور بهتری را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کند.

فینال لیگ قهرمانان آسیا بزرگ تر از تیم داوری بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیروز سیف الله پور، درباره عملکرد داوری بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: داور در این بازی در مجموع اشتباه تاثیرگذاری نداشت. در اوایل بازی چند صحنه مشکوک به خطا را، خطا اعلام نکرد که به نوعی حضورشان در بازی پررنگ کنند و بگویند که ما در بازی تصمیم می گیریم و ما را نمی توانید برای خطا گرفتن مجاب کنید.

او ادامه  داد: چند خطا در میانه زمین از سوی داور گرفته نشد. مثل خطایی که در پشت محوطه کاشیما روی منشا مهاجم پرسپولیس انجام شد. در بدبینانه ترین حالت ممکن باید خطای پشت محوزه اعلام می شد و در خوش بینانه ترین حالت ممکن باید پنالتی اعلام می شد. هم چنین خطایی که روی علی علیپور در پشت محوطه جریمه انجام شد باید توسط داور خطا اعلام می شد.

این کارشناس داوری در ادامه اظهار کرد: در نیمه دوم و برخورد سیدجلال حسینی و سیلوا، بازیکن تیم کاشیما که داور خطا را به سود پرسپولیس اعلام کرد اشتباه بود و داور باید به سید جلال حسینی کارت می داد و این داور نباید به برای تمارض سیلوا خطا می گرفت. برخورد شایان مصلح نیز با بازیکن کاشیما هم در محوطه جریمه پنالتی نبود.

وی در پایان اظهار کرد: در کل تیم داوری برای این بازی دلچسب نبود. AFC باید از ویترین داورهای خوب خود یک مورد بهتر را انتخاب می کرد. بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بزرگ تر از تیم داوری بود اما داور این بازی با توجه به جو ورزشگاه آزادی دوندگی و مدیریت نسبتا خوبی داشت و اشتباهی در محوطه جریمه پیش نیامد که در روند بازی تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

فینال لیگ قهرمانان آسیا

،

پیروز سیف الله پور

،

مهاجم پرسپولیس

ثبت نظرات
captcha