قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۲۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شوت محکم زنیدپور مانع شکست مادورا نشد

گل زیبای هافبک ایرانی در لیگ اندونزی

هافبک ایرانی حاضر در لیگ فوتبال اندونزی با وجود گلزنی در این هفته نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

گل زیبای هافبک ایرانی در لیگ اندونزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، میلادزنیدپور هافبک تکنیکی و چپ پای فوتبال ایران بعد از یک فصل حضور در لیگ برتر با تیم گسترش فولاد در این فصل به تیم  مادورا یونایتد از لیگ حرفه ای فوتبال اندونزی پیوست.


او شب گذشته و در بازی هفته سی ام رقابت های لیگ فوتبال اندونزی در ترکیب تیمش مادورا یونایتد به مصاف تیم بهایانگ کارا رفت. در این بازی مادورا که میزبان بود در ابتدا در دقیقه 18 دروازه اش توسط حریف باز شد و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. اما در نیمه دوم و در دقیقه 62 بازی این میلاد زنیدپور بود که با یک گل زیبا بازی را به تساوی کشاند. میلاد اصولا از آن بازیکنان چپ پایی است که گل های زیبا کم نزده است و در این بازی هم یکی از گل های خوبش را زد.

 


او از سمت راست زمین به وسط آمد و از پشت هجده قدم یک شوت محکم و موج دار را با پای چپ به سوی دروازه حریف شلیک کرد. شوت میلاد آنقدر محکم و کات دار بود که دروازه بان نتوانست آن را بگیرد و بعد از برخورد به دستانش تبدیل به گل شد.
مادورا البته 6 دقیقه بعد یک گل دیگر خورد و در نهایت بازی را باخت.این اولین گل این فصل میلاد زنیدپور با لباس مادورا است که در نهمین بازی اش برای این تیم به ثمر رسید.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

هافبک ایرانی

،

لیگ فوتبال اندونزی

،

زنیدپور

ثبت نظرات
captcha