پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش کدخدایی به ادعای اخیر محمدرضا خاتمی

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعای یک فعال سیاسی مبنی بر اضافه شدن ۸ میلیون رأی به آراء انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ گفت: بزرگتر از این ادعا ها در سال ۸۸ درباره صحت انتخابات مطرح شد، اما هیچ استناداتی هم درباره ان ها ارائه نشد.

واکنش کدخدایی به ادعای اخیر محمدرضا خاتمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعای یک فعال سیاسی مبنی بر اضافه شدن ۸ میلیون رأی به آراء انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ گفت: بزرگتر از این ادعا‌ها در سال ۸۸ درباره صحت انتخابات مطرح شد، اما هیچ استناداتی هم درباره ان‌ها ارائه نشد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار درباره اظهارنظر یکی از فعالان سیاسی کشور درباره اضافه شدن هشت میلیون رأی به آراء در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ گفت: چرا ایشان ادعا نکرده است که ۱۰۰ میلیون رأی به آراء اضافه نشده است؟

وی ادامه داد: آیا اگر دیگران درباره ایشان ادعایی بکنند و نسبت ناروایی به ایشان بدون استنادات بدهند آیا واجد اهمیت است و یا اساسا درست است؟

سخنگوی شورای نگهبان گفت: بزرگتر از این ادعا‌ها در سال ۸۸ درباره صحت انتخابات مطرح شد، اما هیچ استناداتی هم درباره ان‌ها ارائه نشد و زشت است که دوباره چنین ادعا‌هایی تکرار می‌شود.

منبع فردا نیوز
کلید واژه :

سخنگوی شورای نگهبان

،

انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸

،

اضافه شدن ۸ میلیون رأی

ثبت نظرات
captcha