پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خرید و فروش کارت ملی بیرون ورزشگاه آزادی!

طریقه جدید خرید بلیت، باعث شد تا دلالهای اطراف ورزشگاه آزادی به خرید و فروش یک روزه کارت ملی بپردازند! اتفاقی که برای اولین بار در فوتبال ایران می افتد.

خرید و فروش کارت ملی بیرون ورزشگاه  آزادی!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در حالی که حدودا 18 ساعت تا آغاز بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی باقی مانده است خلاقیت ها برای دلالی بلیت های بازی به اوج خود رسیده است و در حالی که جاسازی گیت های جدید، دلالها را دچار محدودیت کرده است راه جدیدی برای فروش گران قیمت بلیت ها در بازار سیاه به وجود آمده است.

همان طور که در روزهای اخیر و پس از گذاشتن گیت های ورودی به ورزشگاه آزادی، تقریبا اغلب فوتبالدوستان به پروسه بلیت خریدن آگاهی پیدا کردند پس از ورود به سایت خرید بلیت و ثبت کد ملی، در روز مسابقه، باید پشت گیت ورودی حاضر شد و کارت ملی هوشمند را داخل محفظه تعیین شده قرار داد و سپس بلیت کاغذی با تشکیل کد ملی ثبت شده به صوت خودکار صادر خواهد شد. همین اتفاق باعث شده تا دلال های دور ورزشگاه آزادی دستشان از بلیت کاغذی کوتاه بماند و آنها برای رفع این نقصان راه حلی جدید بیندیشند.

بدین ترتیب بلیت فروشان حاضر در بازار سیاه، کارت های ملی ثبت شده برای خرید بلیت را از صاحبان شان به مدت یک روز خریداری می کنند و آن را به قیمت گذافی به خریداران منتقل می کنند. آنها در روز فردای دیدار فینال، کارت ها را پس گرفته و به صاحبان اصلی شان تحویل خواهند داد!

نکته جالب در این باره اینکه در حال حاضر حداقل قیمتی که برای بلیت های روز شنبه و البته در طبقه دوم ارائه می شود مبلغ یک میلیون تومان است. مبلغی که شاید در نهایت تعدادی از انبوه نفرات حاضر در دور و بر ورزشگاه آزادی را راضی به خرید کند.

منبع فردا نیوز
کلید واژه :

ورزشگاه آزادی

،

خرید و فروش کارت ملی

،

فوتبال ایران

ثبت نظرات
captcha