پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پشت پرده باز نشدن پیام های اینستاگرام چیست؟

باز نشدن پیام های اینستاگرام به خصوص زمانی که عجله دارید دایرکت خود را بررسی کنید یک کابوس جدی است. اما باز نشدن پیام های اینستاگرام علل مشخصی دارد.

پشت پرده باز نشدن پیام های اینستاگرام چیست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باز نشدن پیام های اینستاگرام به خصوص زمانی که عجله دارید دایرکت خود را بررسی کنید یک کابوس جدی است. اما باز نشدن پیام های اینستاگرام علل مشخصی دارد.

، باز نشدن پیام های اینستاگرام می تواند عللی مشخص داشته باشد بنابراین اگر هر چه به بخش دایرکت مراجعه کرددی و ناگهان از اینستاگرام به بیرون پرتاب شدید نترسید و نگران نشوید.

آپدیت لازم دارید

شاید اینستاگرام شما نیاز به آپدیت دارد. بنابراین قبل از این که نگران شوید آپدیت اینستاگرام خود را بررسی کنید. فراموش نکنید که همیشه برای آپدیت اینستاگرام بهتر است از نسخه های تایید شده در پلی استور یا اپ استور استفاده کنید.

بررسی تنظیمات گوشی

شاید تنظیمات اپلیکیشن های گوشی شما به هم ریخته. بنابراین بهتر است سری به بخش تنظیمات بزنید و بررسی کنید آیا تغییری در اپ های شما رخ داده یا خیر.

حجم گوشی

گاهی در گوشی های اندرویدی پر شدن حجم گوشی می تواند منجر به مختل شدن بسیاری از فعالیت های گوشی شود. بنابراین بد نیست حجم گوشی خود را نیز بررسی کنید.

آنتی ویروس ها

در برخی موارد نصب آنتی ویروس ها باعث می شود، آنتی ویروس برنامه هایی مثل اینستاگرام را به عنوان ویروس شناسایی و حذف کند.

گوشی هنگ کرده

شاید اصلا مشکل به اینستاگرام مرتبط نیست و با یک ری استارت ساده بتوان مشکل هنگ کردن گوشی را حل کرد. بنابراین یک بار گوشی را ری استارت یا روشن و خاموش کنید.

منبع انتخاب
کلید واژه :

باز نشدن پیام های اینستاگرام

،

فیلترینگ

ثبت نظرات
captcha