پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیا فوتبال ایران در آستانه تعلیق قرار گرفته است؟

در شرایطی که تیم ملی فوتبال باید خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده کند، خبرها حکایت از تعلیق احتمالی دارد.در روز های اخیر، نامه نگاری هایی از سوی فیفا صورت گرفته که خواستار ارائه توضیحاتی در مورد شائبه ها شده است. حتی لحن نامه آخر نیز تند و تهدیدآمیز بوده است.

آیا فوتبال ایران در آستانه تعلیق قرار گرفته است؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  در شرایطی که تیم ملی فوتبال کشورمان باید خود را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آماده کند، اخبار موثق حکایت از تعلیق احتمالی تیم ملی دارد.

در پی تصویب و ابلاغ اصلاحیه قانون منع تصدی اشتغال بازنشسته ها، شایعاتی در این باره شنیده می‌شود که نهاد‌های بین‌المللی نسبت به این موضوع حساس شده و به آن ورود کرده اند.

در روز‌های اخیر، نامه نگاری‌هایی از سوی فیفا صورت گرفته که خواستار ارائه توضیحاتی در مورد شائبه‌ها شده است. حتی لحن نامه آخر نیز تند و تهدیدآمیز بوده است.

براساس اخبار دریافتی، موضوعات اخیر منجر به دخالت مستقیم فیفا شده و تعلیق فوتبال ایران متصور است. البته، تا این لحظه، تدبیری توسط وزارت ورزش و جوانان نشده و با توجه به این موضوع، وقوع این حادثه دور از ذهن نیست.

پیش از این تیم ملی کشورمان پس از پایان جام جهانی ۲۰۰۶ و در آستانه جام ملت‌های آسیای ۲۰۰۷ هم به دلیل مشابه از سوی فدارسیون جهانی فوتبال دچار تعلیق شد و تا مدت‌ها در پی رفع و رجوع این مشکل بود که در نهایت این کش‌مکش‌ها به تضعیف تیم ملی کشورمان و از دست رفتن شانس قهرمانی در رقابت‌ها شد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

تیم ملی فوتبال

،

تعلیق

،

تعلیق احتمالی تیم ملی

ثبت نظرات
captcha