پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اتفاقی که برای رسن هم افتاده بود؛

امید پرسپولیسی ها به حضور عالیشاه در فینال آسیا

پزشک تیم پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که امید عالیشاه با بهبود مصدومیت به دیدار مقابل کاشیما آنتلرز برسد.

امید پرسپولیسی ها به حضور عالیشاه در فینال آسیا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امید عالیشاه که در تمام بازی های لیگ برتری این فصل پرسپولیس بازی کرده، بعد از دو حضور کامل مقابل الدحیل قطر، در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد قطر نیز در ترکیب سرخ پوشان حضور داشت ولی در جدال برگشت و مسابقه رفت فینال با کاشیما آنتلرز به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد.

 

اما محرومیت سیامک نعمتی از بازی دو روز آینده پرسپولیس در فینال برگشت لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده ژاپن، این فرصت را در اختیار امید عالیشاه قرار داده بود تا مجددا به ترکیب تیمش برگردد ولی آسیب دیدگی او منجر به شایعاتی درباره حضور یا غیبت اش در این مسابقه حساس شد.

 

عالیشاه به دلیل آسیب دیدگی مچ پا دور از تمرینات گروهی پرسپولیس بود و زیر نظر کادر پزشکی سرخ پوشان مراحل درمان خود را انجام می داد تا امیدوار به بازی برابر کاشیما آنتلرز باشد، اما صبح امروز رسانه ها اعلام کردند این بازیکن به طور قطع مقابل تیم ژاپنی حضور نخواهد داشت.

 

در همین خصوص دکتر علیرضا حقیقت به سایت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: کار روی مچ پای عالیشاه ادامه دارد؛ او روز گذشته(چهارشنبه) راه رفتن کنار زمین را انجام داد.

 

وی ادامه داد: مچ پای او التهاب دارد و سعی ما بر کاهش التهاب و درد با اقداماتی است که در حال انجامش هستیم؛ تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم و باید منتظر شرایط او در تمرین روز جمعه باشیم.

 

 

 

این تصاویر آخرین وضعیت مچ پای امید عالیشاه است و کادرپزشکی امیدوار است علیرغم این ورم و کبودی با توجه به حساسیت بازی فینال او را به دیدار روز شنبه برساند.

 

پزشک پرسپولیس درباره اینکه امیدواری برای رسیدن عالیشاه به بازی با کاشیما آنتلرز تا چه میزان است، ابراز کرد: طبعا امیدواریم برسد که روی پای او به این شکل کار می کنیم؛ تمام اعضای کادر درمانی از من و آقای میثم علیپور تا بچه های ماساژور چه در مورد عالیشاه و چه برای موارد خفیف دیگر، ۲۴ ساعته در حال کار هستیم تا بازیکنان در بهترین حالت در اختیار کادر فنی باشند.

 

حقیقت یادآور شد: مورد مشابه عالیشاه را قبل از این ها برای بشار رسن هم داشتیم که به بازی رسیده بود و باید دید مچ پای عالیشاه چطور جواب می دهد؛ خود او هم با روحیه و تعصب تلاش می کند تا اگر لازم شد به تیم کمک کند.

 

با توجه به شرایط کمبود بازیکن پرسپولیس، بدون تردید حضور عالیشاه می تواند کمک حال برانکو در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز باشد ولی غیبت او احتمالا منجر به تغییراتی در ترکیب این تیم و حضور ثابت نفراتی مثل آدام همتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

پرسپولیس

،

فوتبال

،

لیگ قهرمانان

،

مصدومیت امید عالیشاه

ثبت نظرات
captcha