قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۱۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایران و روسیه در خصوص مبارزه با فساد رایزنی کردند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور و دادستان کل فدراسیون روسیه امروز چهارشنبه در خصوص مبارزه با فساد و جرائم مرتبط با آن رایزنی و تبادل نظر کردند.

ایران و روسیه در خصوص مبارزه با فساد رایزنی کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاضی سراج صبح روز چهارشنبه وارد مسکو شد ودر نخستین روز حضور در مسکو با «یوری چایکا» دادستان کل فدراسیون روسیه دیدار و گفت وگو کرد.
در این نشست، دو طرف امکان توسعه همکاری حقوقی و قضایی را بررسی کردند، همچنین طرفین در چارچوب توافقات آمبودزمانی و صیانت از حقوق شهروندی، در مورد مشکلات برخی از شهروندان ایرانی و راه های کمک به آنها رایزنی کردند.
تبادل نظر در خصوص مبارزه با جرایم و فساد اداری و مالی، بررسی راهکارهای تقویت همکاری منطقه ای و بین المللی بویژه در چارچوب اتحادیه آمبودزمان های اوراسیا و شیوه های آموزش کارشناسان مربوطه در حوزه فعالیت های ضد فسادی و آمبودزمانی از جمله محورهای گفت وگوی طرفین بود.
گفتنی است علاوه بر معاونین و مدیران دادستانی کل روسیه، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون حوزه ریاست و همکاری های بین المللی سازمان بازرسی کل کشور نیز در این دیدار حضور داشتند.
گفتنی است، آمبودزمان به فرد یا دفتری غیرجانبدار گفته می شود که وظیفه دارد به عنوان نماینده عموم مردم، موارد نقض حقوق افراد توسط دولت یا نهادها و شرکت های مختلف را بررسی و بازرسی کند.
انتهای پیام 

کلید واژه :

ایران و روسیه

،

مبارزه با فساد

ثبت نظرات
captcha