قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۰۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معافیت از سربازی لطف بزرگ رهبری بود/ در میدان مسابقه باید مثل یک سرباز برای ایران بجنگیم

ملی پوش بسکتبال گفت: معاف شدن از خدمت سربازی خواسته همه مدال آوران بود و رهبری این لطف بزرگ را در حق ما کرد.

معافیت از سربازی لطف بزرگ رهبری بود/ در میدان مسابقه باید مثل یک سرباز برای ایران بجنگیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزبه ارغوان در مورد معاف شدنش از خدمت سربازی اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که این اتفاق افتاد و رهبر عزیز لطف بزرگی در حق ورزشکاران بخصوص بسکتبالی ها کرد. ملی پوشان تلاش های زیادی در چند سال گذشته کرده و حدود 12-10 سالی را در اردوها بودند و مقام هایی را کسب کردند اما طوری نبود که معاف شوند اما امسال این اتفاق افتاد لطف رهبری بود و ما هم از او تشکر می کنیم. 

وی ادامه داد: ورزشکاران زیادی حالا شانسی برای قهرمانی نداشتند اما در مقام های دوم و سوم قرار می گرفتند و این  انتظار را داشتند که از خدمت سربازی معاف شوند و درنهایت این کار انجام شد. 

به شرایط سخت عادت کرده ایم

ملی پوش بسکتبال پتروشیمی در پاسخ به این سوال که اردوهای تیم ملی را پشت سر گذاشتیم و پس از آن در باشگاه های آسیا حاضر شدند و حالا هم در لیگ برتر بازی می کنند آیا خسته نیستند، گفت: خستگی وجود دارد اما بچه های ما چند سالی است که به این شرایط ساخت عادت کردند و فکر می کنند می توانند کنار بیایند. در لیگ هم شرایط خوبی داریم و کم کم آماده  می شویم و در هفته های بعدی قطعا بهتر خواهیم شد. 

چیزی برای از دست دادن نداریم و باید مثل یک سرباز بجنگیم 

ارغوان درمورد دو دیدار آینده تیم ملی در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی بسکتبال مقابل استرالیا و فیلیپین اظهار داشت: باید در این مسابقه همه بچه ها تمام تلاش خود را بکنند شرایط سختی است و ما هم چیزی برای از دست دادن نداریم. بسکتبال مانند یک خانواده است و همه با تمام کم و کاستی ها باید در زمین مسابقه مثل یک سرباز برویم و برای مملکت خود بجنگیم. اتفاقی که در چند سال گذشته هم افتاده است و همه از جان و دل مایه گذاشته اند. 

 

بردن استرالیا دور از دسترس نیست

وی با اشاره به اینکه استرالیا تیم بسیار قدرتمندی است، گفت: ما هم به خودمان ایمان داریم در بازی های آسیایی جاکارتا هم اگر یکسری اتفاقات نمی ا فتاد قطعا قهرمان می شدیم. ژاپن هم توانسته استرالیا را شکست دهد و بردن این تیم دور از دسترس نیست از سوی دیگر فیلیپین هم در زمین خودش خیلی قدرتمند است و در مجموع این دو بازی بسیار سرنوشت ساز است. 

انتهای پیام

کلید واژه :

معافیت از سربازی

،

مدال آوران

،

خدمت سربازی

ثبت نظرات
captcha