پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۰۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازسازی استادیوم بزرگترین حسن صعود پرسپولیس/کشف 6 چشمه دستشویی جدید در آزادی!

صعود تیم پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا علاوه بر ایجاد شور و شوق نزد طرفداران تیم پرسپولیس و افتخار برای فوتبال باشگاهی ایران یک حسن بزرگ داشت. بازسازی استادیوم آزادی.

بازسازی استادیوم بزرگترین حسن صعود پرسپولیس/کشف 6 چشمه دستشویی جدید در آزادی!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، استادیوم آزادی از آنجایی که در دهه پنجاه ساخته شد سال ها قبل نیاز به یک بازسازی اساسی و عمده داشت اما هیچ گاه شرکت توسعه و تجهیز دست به این اقدام جدی نزد شاید به این دلیل که الزامی برای بازسازی استادیوم آزادی برای این شرکت به وجود نیامد. نه از سوی فدراسیون فوتبال و نه از سوی وزارت ورزش و جوانان.


صعود تیم پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا بهانه ای شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال را برای بازسازی این سرمایه ملی تحت فشار بگذارد و حتی تهدید کرد اگر اقدامات مورد اشاره انجام نشود تیم پرسپولیس مجبور به بازی در کشور ثالث می شود. همان اتفاقی که در بازی تیم های ایرانی با تیم های عربستانی رخ می دهد.


بعد از این تاکید و شاید هم تهدید وزیر ورزش و جوانان به شخصه وارد عمل شد و با تامین بودجه 15 میلیارد تومانی کار بازسازی استادیوم آزادی از همان موقع آزاد شد و اکنون ادامه دارد و قرار است بعد از بازی هم ادامه داشته باشد.


اما یک اتفاق عجیب در بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی vip مجبور شدند یکی از دیوارها را بشکافند که بعد از شکافتن دیوار مورد اشاره متوجه 6 توالت پشت دیوار شدند که سال های سال بلا استفاده مانده بود!

 


جالب اینکه هیچ کس هم نمی دانست چرا این دیوار جلوی توالت ها کشیده شد! در حالی که استادیوم آزادی با کمبود سرویس های بهداشتی مواجه است به خصوص اگر قرار باشد خانم ها هم به استادیوم بیایند باید تعداد سرویس ها افزایش یابد. البته اخیرا و در بازسازی استادیوم آزادی سرویس های بهداشتی هم مورد توجه قرار گرفته و خیلی شیک ترمیم شده است.


شاید در بازسازی استادیوم آزادی و در روزهای آتی کارگران به کشفیات جدید هم بر بخورند. استادیومی که در زمان ساخت یکی از بهترین های جهان بود و البته همان طور که اشاره شد در سال های اخیر مورد بی مهری واقع شد و این بار هم به بهانه صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و به خاطر تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیا در دست بازسازی قرار گرفت.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

صعود پرسپولیس

،

بازسازی استادیوم

ثبت نظرات
captcha