پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۹۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حضور فرد بازنشسته ۴ شغله در مجلس

برنامه پایش شب گذشته اهدای پروانه وکالت از طرف کانون وکلای مرکز به دبیر یکی از کمیسیون های مجلس که همزمان سه شغل دیگر دارد را افشا کرد، این شخص بازنشسته و در مجموع دارای چهار شغل است.

حضور فرد بازنشسته ۴ شغله در مجلس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد دلاوری مجری برنامه پایش در این ارتباط گفت: یک پیرمرد پر نفوذ در مجلس هست که زمانی که کارمند رسمی مجلس بوده کانون وکلای مرکز پروانه وکالت بدون شرکت در آزمون به وی هدیه می‌دهند. «ه.. آ.» دبیر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از مجلس اول تا دهم است، وی علیرغم آنکه در ۱۵ فروردین ماه ۹۷ بازنشسته شده، اما همچنان با عنوان مشاور عیناً همان وظیفه سابق یعنی اداره کمیسیون را برعهده دارند.

در ادامه این برنامه مطرح شد: ایشان همزمان سه شغل دیگر نیز دارد، سردفتر ازدواج و طلاق، کارشناس رسمی دادگستری در امور مالی و وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز از دیگر مشاغل وی علاوه بر حضور در مجلس است. این شخص در سال ۹۲ یعنی زمانی که کارمند رسمی مجلس و دبیر کمیسیون قضائی و حقوقی بوده پروانه پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز را دریافت و در صندوق حمایت از وکلا و کارشناسان دادگستری نیز عضو شده اند.

دلاوری در این رابطه تصریح کرد: ۲۴۰۰ دانش آموخته حقوق از این بازنشسته به رئیس مجلس شکایت کرده اند، نکته جالب اینکه فرزند، داماد و پدر عروس این شخص نیز در تهران دفتر اسناد رسمی دارند. آقای لاریجانی باید به این مورد رسیدگی کند.

منبع فردا نیوز
کلید واژه :

بازنشسته ۴ شغله

،

محمد دلاوری

،

برنامه پایش

،

مجری برنامه پایش

ثبت نظرات
captcha