پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۹۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجلس ایران به دنبال تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم

طرح تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران توسط جمعی از نمایندگان در مجلس تهیه و تدوین شد.

مجلس ایران به دنبال تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، طرح تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران توسط جمعی از نمایندگان در مجلس تهیه  و تدوین شد که متن آن به شرح زیر است:

۱)کلیه کشورهایی که به تبعیت از ایالات متحده آمریکا از خرید و فروش نفت یا هر کالای دیگر از ایران خودداری یا با اعمال محدودیت در معاملات شهروندان یا دولت متبوع خود با دولت و شهروندان جمهوری اسلامی ایران در تحریم جمهوری اسلامی ایران با امریکا همکاری نمایند (کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران) محسوب می شوند و مشمول تنبیهات مقرر شده در این قانون می گردند.

۲) دولت موظف است هر شش ماه یکبار فهرست کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران را به گمرکات کشور و مناطق آزاد ابلاغ و از طریق رسانه ها منتشر کند.

۳)از تاریخ تصویب این قانون هرگونه واردات کالاهای مصرفی از آمریکا و کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران از طریق گمرکات یا مناطق آزاد ممنوع است.

تبصره: فروش نفت و گاز ایران به کشورهای موضوع این قانون بمدت ده سال از آخرین باری که هر کشور در فهرست کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران قرار گیرد ممنوع می باشد.

انتهای پیام/
 

منبع فارس
کلید واژه :

تنبیه کشورهای همکار آمریکا

،

طرح مجلس ایران

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha