پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۷۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پوریا یلی:

شرایط خوبی بر رقابت های لیگ برتر والیبال حکم فرماست

بازیکن تیم والیبال پیکان بیان کرد: جو خوبی بر رقابت های لیگ حکم فرما است تا بتوانیم خودمان را نشان دهیم.

شرایط خوبی بر رقابت های لیگ برتر والیبال حکم فرماست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز(چهارشنبه) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می شود. تیم پیکان با کسب ۳ پیروزی تنها تیم بدون شکست تا پایان هفته سوم است و این هفته میهمان دورنا ارومیه خواهد بود.

پوریا یلی پس از کسب سومین برد در دیدارهای هفته سوم لیگ برتر والیبال گفت: خدا را شکر سومین بازی را نیز مانند دو بازی گذشته ۳ بر صفر از پیش رو برداشتیم. تمام بازیکنان و کادرفنی از دل و جان مایه گذاشتند تا سه ست را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

بازیکن تیم والیبال پیکان درباره بازی مقابل تیم  دورنا ارومیه گفت: امیدورام در بازی های  پیش رو نیز همینگونه عمل کنیم. امروز یک بازی خارج از خانه با دورنا ارومیه داریم که امیدورام ۳ بر صفر ببریم. رقابت ها امسال به گونه ای شده است که ملی پوشان وسایربازیکنان در تیم ها پخش شده اند. جو خوبی بر مسابقات حکم فرما است تا بتوانیم خودمان را نشان دهیم و به اهدافممان برسیم.

وی درباره سکوهای خالی در خانه والیبال تهران نیز گفت: تهران همیشه در هفته های ابتدایی همینگونه بوده است و بازی های اول خلوت تراست، کمی که مسابقات پیش برود و  شرایط جدول مشخص شود کم کم استقبال بیش تر می شود.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

والیبال

،

لیگ برتر والیبال

،

تیم پیکان

ثبت نظرات
captcha