پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمریکا به دنبال جنگ در فضا/ ماتیس: آمریکا به تسلیحات تهاجمی در فضا احتیاج دارد

وزیر دفاع آمریکا گفت، کشورش ;برای دفاع از خود به تسلیحات تهاجمی در فضا احتیاج دارد.

آمریکا به دنبال جنگ در فضا/ ماتیس: آمریکا به تسلیحات تهاجمی در فضا احتیاج دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا گفت، تسلط در فضا برای آمریکا بسیار ضروری است و پنتاگون باید برای استقرار و استفاده از تسلیحات تهاجمی در فضا آماده شود تا از منافع خود دفاع کند.

وزیر دفاع آمریکا در جریان سخنرانی در جمع حضار در موسسه صلح آمریکا در واشنگتن ادامه داد، پنتاگون به دنبال یک استراتژی دو مرحله ای در فضاست. همچنین برای اینکه دارایی های آمریکا در فضا را به این راحتی نتوان نابود و جایگزین کرد، ظرفیت های تهاجمی باید مد نظر قرار بگیرد.

وی گفت، ما به دنبال آماده سازی برای استفاده از تسلیحات تهاجمی در فضا هستیم. فضا برای اقتصاد ما و روش زندگی ما بسیار حیاتی است و اتکای ما به آن افزایش یافته است. برای حفظ نقش های نظامی و اطلاعاتی، ماهواره های آمریکا باید برای ارتباط، تجارت، بانکداری و جهت یابی مورد استفاده قرار بگیرند.

وزیر دفاع آمریکا در ادامه صحبت هایش افزود: ایده ایجاد نیروی فضایی که اخیرا توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مطرح شده، برای تشکیل یک بروکراسی جدید در پنتاگون نیست بلکه ما به دنبال ایجاد ظرفیت های عملیاتی واقعی برای نبرد در جنگ فضایی در صورت نیاز هستیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

تسلیحات تهاجمی در فضا

،

تلیحات امریکا

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha