پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نومی واتس در سریال مقدمه «بازی تاج و تخت» بازی می کند

نومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان اولین ستاره سریال جدید شبکه اچ بی او که مقدمه مجموعه «بازی تاج و تخت» خواهد بود، انتخاب شده است. جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان های منبع اقتباس سریال پرطرفدار همراه با جین گلدمن خالقان اصلی این مقدمه هستند.

نومی واتس در سریال مقدمه «بازی تاج و تخت» بازی می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان اولین ستاره سریال جدید شبکه اچ‌بی‌او که مقدمه مجموعه «بازی تاج و تخت» خواهد بود، انتخاب شده است. جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان‌های منبع اقتباس سریال پرطرفدار همراه با جین گلدمن خالقان اصلی این مقدمه هستند.

داستان مجموعه جدید هزاران سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» می‌گذرد و سقوط جهان از عطر طلایی قهرمانان به دورانی تاریک را به نمایش می‌گذارد.

در متن کوتاهی که اچ‌بی‌او به عنوان خلاصه داستان منتشر کرده، آمده است: «فقط یک چیز حتمی است: از رازهای هراس‌انگیز تاریخ وستروس تا ریشه‌های راستین وایت واکرها، رازهای شرق تا اسطوره‌ها… این داستانی نیست که فکر کنیم از آن باخبریم.»

نومی واتس که دو بار نامزد جایزه اسکار شده، نقش نجیب زاده‌ای را بازی می‌کند که رازی شوم دارد. نام شخصیت او هنوز اعلام نشده است.

بخش اول این سریال قرار است در ماه ژوئن آینده پخش شود و بر اساس داستانی از مارتین و گلدمن ساخته می‌شود. گلدمن فیلمنامه را نوشته و یکی از تهیه کنندگان اصلی خواهد بود.

مقدمه گلدمن و مارتین یکی از چندین سریال است که داستان‌شان در دنیای «بازی تاج و تخت» اتفاق می‌افتد. دیوید بنیاف و دن وایز خالقان سریال اصلی در پروژه‌های جدید نقشی ندارند. آنها در حال آماده کردن فصل آخر «بازی تاج و تخت» هستند که سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

منبع ای سینما
کلید واژه :

نومی واتس

،

بازی تاج و تخت

،

شبکه اچ بی او

ثبت نظرات
captcha