پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عذرخواهی رشیدپور به خاطر تمسخر گوینده خبر

رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» به دلیل پخش آیتم شوخی با گوینده خبر، از مخاطبان عذرخواهی کرد.

عذرخواهی رشیدپور به خاطر تمسخر گوینده خبر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پس از اقدام مجری خبر ساعت ۲۲ شبکه سه سیما و عذرخواهی از مخاطبان بابت تاخیر در پخش این بخش خبری، رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» و در آیتم طنزی به تمسخر این اتفاق پرداخت. اما واکنش های زیادی از سوی رسانه ها باعث شد تا این مجری در مقام عذرخواهی برآید. مجری برنامه «حالا خورشید» در این باره در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «وقتی مخاطب برداشت توهین کند یعنی دقت کافی در کلاممان و یا رفتارمان نبوده. حتی اگر نیتمان غیر از آن باشد. لازم است به صراحت از طرف خودم و گروه نویسندگان برنامه عذرخواهی کنم.»

 

در بخشی از برنامه امروز حالا خورشید رضا رشیدپور در حالی که تصویر گریم شده اردوان رحیمی پخش می شد، در سخنانی طنز گفت: «با نام و یاد خداوند بخشنده مهربان و سلام و صبح بخیر حضور شما بینندگان عزیز و ارجمند به استحضار می رساند با توجه به اقدام غیرحرفه ای، غیرعقلانی، غیرانسانی، مشمئزکننده، نابخردانه، ناهماهنگانه، بچه گانه، عوام فریبانه، دور از شئونات، دور از ذهن، دور از چشم، دور از اعصاب، دور از کلیه و کبد و دیگر جوارح پخش شبکه سه سیما که به ما دیر آنتن دادند از پخش اخبار معذوریم. قهر قهر تا روز قیامت. روز بخیر و خدانگهدار شما.»

این عذرخواهی در حالی مطرح می شود که توییتر رضا رشیدپور ۴۵ هزار و ۶۰۰ دنبال کننده دارد و برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» در شبکه ۳ سیما از میلیون ها بیننده برخوردار است.

منبع سینما پرس
کلید واژه :

رشیدپور

،

تمسخر گوینده خبر

،

حالا خورشید

ثبت نظرات
captcha