پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادای احترام ریاض محرز به مالک درگذشته ی لستر

ریاض محرز بعد از آنکه با تک گل پیروزی بخش خود منسچسترسیتی را بار دیگر صدرنشین لیگ برتر کرد به ویچای سریواداناپرابا مالک درگذشته ی باشگاه لستر ادای احترام کرد.

ادای احترام ریاض محرز به مالک درگذشته ی لستر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محرز در سال 2016 عضو تیم لستر افسانه ای بود که آن سال در کمال شگفتی در لیگ برتر به قهرمانی رسید. محرز برای ادای احترام به ویچای مالک درگذشته ی لستر که در سانحه ی سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست داد، بعد از زدن تنها گل بازی سیتی و تاتنهام در ورزشگاه ویمبلی، دست خود را بلند کرده و به آسمان اشاره کرد تا به این ترتیب گل خود را به او تقدیم کرده باشد.

 

محرز در پایان بازی گفت با اینکه از این تراژدی بسیار ناراحت بوده و برخی به او می گفته اند از گواردیولا بخواهد در بازی مقابل تاتنهام به او استراحت بدهد ولی چون می دانسته که ویچای مایل به چنین کاری نبوده عزم خود را جزم کرده تا در مقابل تاتنهام با تمرکز کامل به میدان برود. محرز بعد از بازی به شبکه ی اسکای گفت:" این روزها برای من خیلی خیلی سخت گذشته. تحمل چنین فجایعی به هیچ وجه آسان نیست. آقای رئیس برای من خیلی مهم بود. من چهار سال و نیم در آن باشگاه بودم و با او خاطرات خیلی زیادی داشتم. او انسان فوق العاده ای بود".

 

ریاض محرز در ادامه گفت:" خیلی خیلی ناراحتم. برای همین بود که وقتی گل زدم دستهایم رو به سمت آسمان بلند کردم، به خاطر آقای رئیس. او در لستر برای من کارهای زیادی کرد و صحبت کردن درباره ی او برایم سخت است. او برای من حکم پدر را داشت. یک انسان فوق العاده با قلبی بزرگ. شنیدن خبر حادثه آنقدر ناراحتم کرد که نمی دانستم چکار باید بکنم. برای ویچای و تمام کسانی که با او در آن حادثه جان شان را از دست دادند طلب آمرزش می کنم و با باشگاه لستر و خانواده ی قربانیان همدردی می کنم".

 

 

ریاض محرز در ادامه ی گفت و گویش با شبکه ی اسکای گفت:" با اینکه برایم سخت بود ولی می خواستم در این بازی به میدان بروم. چون می دانستم که او دلش می خواهد من در این مسابقه بازی کنم. او شیفته و شیدای فوتبال بود. البته بازی مقابل تاتنهام به خاطر ناراحتی شدیدم از آن حادثه برایم خیلی سخت بود. این چند روز دائم به فکر او بودم و حتی خوابیدن برایم سخت شده بود. ولی خوشحالم که موفق شدم به خاطر او بازی کنم و یک گل بزنم".

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

ریاض

،

لستر

،

منچسترسیتی

ثبت نظرات
captcha