پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پس لرزه های رسوایی جنسی در شرکت گوگل ادامه دارد/ کارمندان یک شورش اعتراضی را تدارک می بینند

صدها نفر از کارمندان شرکت گوگل تصمیم دارند در اعتراض به ماجراهای سوء رفتار جنسی مدیران خود اقداماتی اعتراضی و سازمان یافته را انجام دهند.

پس لرزه های رسوایی جنسی در شرکت گوگل ادامه دارد/ کارمندان یک شورش اعتراضی را تدارک می بینند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  صدها نفر از کارمندان شرکت گوگل تصمیم دارند در اعتراض به ماجراهای سوء رفتار جنسی مدیران خود اقداماتی اعتراضی و سازمان یافته را انجام دهند.

کارمندان شرکت گوگل معتقدند این شرکت از مدیران ارشد حمایت بی جا می کند. بر همین اساس است که عده زیادی از کارمندان شرکت در حال برنامه ریزی برای خروج از دفاتر خود هستند.

به گفته یک منبع آگاه، کارمندان شرکت گوگل، اعتراض خود را نسبت به پاسخ این شرکت به گزارش های سوء رفتار جنسی توسط یک مدیر اجرایی برجسته سازماندهی می کنند.

زمان اعتراض، که توسط کارمندان برنامه ریزی شده، هنوز به طور مشخص اعلام نشده اما پیشبینی می شود که برای پنجشنبه هفته آتی باید در انتظار یک شورش اساسی باشیم.

پس لرزه های رسوایی جنسی در شرکت گوگل ادامه دارد / کارمندان  یک شورش اعتراضی را تدارک می بینند

اخبار مربوط به خروج برنامه ریزی شده و اعتراضات شورشی چند روز پس از آن منتشر می شود که نیویورک تایمز گزارشی در خصوص آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق گزارش تایمز، اندی روبین، خالق اندروید توسط برخی کارمندان به آزار جنسی متهم شده است. تا جایی که شواهدی مبنی بر آزار یک کارمند با هویت محفوظ در سال 2013 از سوی نیویورک تایمز منتشر شد.

پس از این اخبار جنجالی اندی روبین گوگل را ترک کرد اما شایعه شد که گوگل مبلغی هنگفت به او داده تا از شرکت کناره گیری کند. رقمی که حداقل 90 میلیون دلار اعلام شده و همین موضوع نیز موجب رنجش خاطر مضاعف کارمندان شده است.

انتظار می رود که اعتراض کارمندان گوگل شامل بیش از 200 مهندس ارشد شود.این نخستین باری نیست که گوگل با کارمندان خود به بن بست فکری می رسد مدتی پیش و در خصوص همکاری گوگل با پروژه پنتاگون نیز عده زیادی از کارمندان گوگل طوماری امضا کردند و خواستار خروج گوگل از این پروژه شدند. در آن زمان ساندار پیچای تسلیم خواسته کارمندان خود شد اما باید دید این بار نیز در برابر خواسته کارمندانش کوتاه می آید یا خیر.

منبع انتخاب
کلید واژه :

رسوایی جنسی در گوگل

،

شرکت گوگل

ثبت نظرات
captcha