پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از گلر 34 ساله کره ای تا قاتل برزیلی

مثلث کلیدی حریف پرسپولیس از دید AFC

در فاصله چند روز تا بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 در ورزشگاه کاشیما ساکر سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی مردان کلیدی حریف ژاپنی پرسپولیس پرداخت.

مثلث کلیدی حریف پرسپولیس از دید AFC

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برای دومین سال متوالی نماینده ای از جی لیگ ژاپن یک پای فینال لیگ قهرمانان لقب گرفت تا امیدها برای حفظ این جام در سرزمین سامورایی ها افزایش پیدا کند. فصل قبل اوراواردز موفق شد در تقابلی نزدیک جام را از دست الهلال عربستان برباید و حالا بعد از یک سال کاشیما امیدوار است این جام را از شهر اوراوا به کاشیما بکشد.


هدفی که برای رسیدن به آن باید این بار از سد قهرمان ایران بگذرند از همین رو سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در فاصله چند روز تا تقابل آنتلرز با پرسپولیس نگاهی به بازیکنان کلیدی این تیم ژاپنی در این فصل از رقابت ها انداخت و مدعی شد تکیه بر این مثلث باعث شد تا طرفداران کاشیما برای اولین بار صعود به فینال رقابت های آسیایی را تجربه کنند.


سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان کاشیما آنتلرز و پرسپولیس ۳ بازیکن کلیدی کاشیما آنتلرز در پست های مختلف را به این شرح معرفی کرد.

 


کئون سون تائه(دروازه بان – کره جنوبی)


گلر کره ای با فینال لیگ قهرمانان آسیا غریبه نیست، چون به همراه چونبوک موتورز در سال های ۲۰۰۶ همین طور ۲۰۱۶ در آن حضور داشت و اتفاقا دو بار جام را بالای سر برده است. این بازیکن در سال ۲۰۱۷ به تیم کاشیما آنتلرز پیوست. دروازه بان کره ای به همراه باشگاه جدیدش می خواهد تاریخ سازی کند و به عنوان اولین بازیکنی باشد که ۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان کسب کرده است. این دروازه بان ۳۴ ساله با وجود پا به سن گذاشتن اما کاملا از لحاظ جسمی آماده نشان داد و کمک زیادی را به تیم کاشیما آنتلرز در طول مسابقات برای رسیدن به فینال داشت. کاشیما که اولین حضور خود در فینال را تجربه می کند، امیداور است از تجربه دروازه خود در این فینال استفاده به اولین قهرمانی خود در آسیا برسد.

 

 


یوما سوزوکی(مهاجم – ژاپن)


سوزوکی ۲۲ ساله نامش در مسابقات جام باشگاه های جهان ۲۰۱۶ مطرح شد، جایی که کاشیما در این به فینال رسید اما مقابل رئال مادرید شکست خورد. از آن زمان این بازیکن جوان به یکی از سلاح های تیم ژاپنی تبدیل شد. اگرچه او در این مسابقات برای تیم تنها ۲ گل به ثمر رسانده، اما نمی توان نقش کلیدی اش در تیم را نادیده گرفت. مسلما انگیزه ها و شور جوانی این ستاره که قصد دارد یکی از مردان منتخب تیم ملی ژاپن در جام ملت های آسیا باشد می تواند از نظر فنی به ساختار تهاجمی کاشیما مقابل دژ دفاعی پرسپولیس ایران قدرت بیشتری ببخشد.

 

 


سرجینیو(مهاجم – برزیل)


قبل از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کمتر کسی از قاره آسیا اسم سرجینیو مهاجم ۲۳ ساله برزیلی کاشیما آنتلرز را شنیده بود.خرید جدید آنتلرز که با قراردادی قرضی و 900 هزار یورویی از سانتوس برزیل راهی جی لیگ شد حالا می تواند در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می کند جایی که نمی توان از حضور او چشم پوشی کرد. سرجینهو از مرحله یک چهارم نهایی به کاشیما با زدن ۴ گل متوالی در چهار بازی کمک کرد تا اولین فینال در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند. رکوردی جالب توجه که باعث شد تا کامبک این تیم در شهر سوون کره کامل شود. سرجینهو می تواند تهدید بزرگی برای دروازه های رقیبان باشد از همین رو اگر مهاجم برزیلی تعداد گل های خود در فینال این فصل را افزایش دهد، جای تعجب نخواهد داشت.

 

 

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

قوتبال

،

پرسپولیس

،

کاشیما

،

آسیا

ثبت نظرات
captcha