پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آرامش رادو بعد از شب جنجالی(عکس)

دروازه بان کروات پرسپولیس پس از دیدار پُر حاشیه ای که برابر سایپا تجربه کرد، با روحیه خوبی در تمرین تیمش حضور یافت.

آرامش رادو بعد از شب جنجالی(عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بوژیدار رادوشوویچ که سومین فصل حضور در پرسپولیس را پشت سر می گذارد، در ۹ مسابقه ای که تیمش در لیگ هجدهم انجام داده سه بار درون دروازه قرار گرفته و دو کلین شیت داشته که عملکردی بهتر از سال قبل برای او محسوب می شود و می تواند آمار بازی خود را تا پایان فصل هم بیشتر کند.

 

رادوشوویچ که در دیدار اخیر پرسپولیس مقابل سایپا برای سومین مسابقه متوالی و ششمین بازی فصل لیگ روی نیمکت تیمش بود، در پایان بازی بیشتر از جریان آن خبرساز شد و مورد توجه رسانه ها و البته انتقادات شدید علی دایی، مربیان و تعدادی از بازیکنان سایپا قرار گرفت.

 

به گفته سایپایی ها رادوشوویچ بعد از پایان بازی به سمت محمدرضا سلیمانی رفته و با او درگیری پیدا کرده که همین مسئله موجب بروز تنش و درگیری در تونل ورزشگاه تختی شده و حواشی این دیدار جنجالی را بیشتر کرده تا جایی که همچنان مصاحبه های زیادی از سوی اعضای دو تیم علیه یکدیگر مطرح می شود.

 

با این وجود دروازه بان کروات پرسپولیس پس از سپری کردن شب پُر حاشیه در دیدار مقابل سایپا، روز گذشته با روحیه ای بالا در تمرین سرخ پوشان حضور یافت تا نشان دهد اتفاقات آن مسابقه جنجالی را فراموش کرده و آماده رقابت دوباره با علیرضا بیرانوند است.

 

 

با توجه به عملکردی که بیرانوند درون دروازه پرسپولیس داشته بعید است فعلا فرصت بازی دوباره به رادو به ویژه در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز ژاپن برسد، اما او با نمایشی که در سه بازی این فصل داشته، نشان داده رقیب سرسختی برای گلر ملی پوش سرخ ها محسوب می شود.

 

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

رادو

،

کروات

،

سایپا

ثبت نظرات
captcha