پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شجاع! سلیمانی با گلش تا آخر عمر یادت می ماند؛

محمد دایی: فردی که می خواست علی را خراب کند، فراری است

مربی سایپا نسبت به هجمه هایی که علیه تیم او و درگیری هایی که بعد از بازی با پرسپولیس اتفاق افتاده واکنش نشان داد.

محمد دایی: فردی که می خواست علی را خراب کند، فراری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد دایی راجع به دیدار روز گذشته سایپا و پرسپولیس اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و بچه ها ما نمایش خوبی داشتند و سرتر از حریف بودند؛ اگر عوامل دیگر در کار تیم ما دخالت نمی کردند، می توانستیم سه امتیاز را بگیریم؛ عواملی که داخل زمین حضور داشتند و همه دیدند که چه افرادی بودند و با سوت های بیخود امتیازات لازم را از ما گرفتند.

 

 

* داور از ما کینه داشت

 

او راجع به اخراج اش از کنار زمین گفت: اصلا من اعتراضی نکردم که بخواهم اخراج شوم؛ بعد از مدت ها روی نیمکت نشستم و شرایط جسمانی ام اجازه نمی داد که بخواهم اعتراض کنم؛ آنجا نشسته بودم ولی با توجه به اینکه ایشان(حسین زرگر) از سال های قبل کینه به دل داشت، من را اخراج کرد و به این شکل می خواست ضعف داوری خود را جبران کند.

 

مربی سایپا با تاکید بر اینکه دو پنالتی ما را مقابل پرسپولیس نگرفتند، ابراز کرد: دیروز گفتم دو پنالتی ما را نگرفتند و امروز هم که صحنه های بازی را دیدم این حرف را دوباره می زنم؛ در ابتدای نیمه دوم روی علی دشتی ۱۰۰ درصد خطای پنالتی اتفاق افتاد و یک بار هم بیرانوند در محوطه با توپی که دست اش بود، به آرمان رمضانی زد؛ بعد هم آقایان در برنامه شب های فوتبالی صحنه خطای روی دشتی را نشان نمی دهند یا نخواستند نشان دهند و اشاره زیادی به کار بیرانوند نکردند.

 

دایی ادامه داد: متاسفانه آقایی که اخیرا برنامه شب های فوتبالی را مجری گری می کند، خودش می بافد و می دوزد؛ یک بار هم بیرانوند بیرون از محوطه جریمه توپ را گرفت که متاسفانه آقای کارشناس می گفت این صحنه به وضوح دیده نمی شود؛ حالا نمی دانم به وضوح دیده نمی شد یا سعی کرد بگوید به وضوح دیده نمی شود!

 

او یادآور شد: متاسفانه یک خط و مشی ای هست که این اتفاقات می افتد؛ به اتفاقات بازی کاری نداریم چون فوتبال است و بارها از این مسائل رخ داده ولی روی صحبت و مشکل من با آن افرادی است که می خواهند اشتباهات را توجیه کنند؛ فوتبال است و غرض ورزی در آن نیست ولی برای آنهایی که بعدا کارشناسی می کنند یا آن مجری ای که می آید و اشتباهات را توجیه می کند، متاسف هستم.

 

مربی سایپا تاکید کرد: یک پنالتی در دقیقه ۴۷ و یک پنالتی با خطای بیرانوند برای ما نگرفتند؛ سید جلال هم باید اخراج می شد، داوری در بسیاری از صحنه های میانه زمین مشکل داشت و مدافع چپ پرسپولیس دو، سه بار باید کارت زرد دریافت می کرد که هیچکدام از این اتفاقات را ندیدیم و البته مشکلاتی است که در فوتبال وجود دارد و طبیعی است.

 

دایی تصریح کرد: روی صحبت من با افرادی است که بعدا می آیند و این مشکلات را توجیه می کنند و نمی دانم دنبال چه چیزی هستند.

 

 

* شجاع! نام بازیکن ما تا آخر عمر در ذهنتان می ماند

 

او راجع به اظهار نظر شجاع که گفته آقای دایی چیزی که نشنیده را نگوید، اظهار کرد: چطور آقای شجاع می گوید ندیدم؟ اولا ایشان گفته من بازیکن سایپا(سلیمانی) را نمی شناسم ولی مطمئنا آقای شجاع باید بداند آنهایی که بیرون هستند، با دقت بیشتری اعمال و رفتار آدم ها را در زمین می بینند؛ شجاع رفیق من است و دوستش دارم ولی سری اول و دوم او نیست چنین کارهایی می کند.

 

مربی سایپا یادآور شد: آقای شجاع خلیل زاده! شاید شما این بازیکن(سلیمانی) را نشناسید ولی مطمئن باشید این پسر با گلی که به شما زد تا آخر عمر در یاد شما می ماند.

 

 

* آن خبرنگار اتفاق ۲ سال قبل را تکرار کرد

 

دایی راجع به اظهار نظر یک خبرنگار صدا و سیما که عنوان کرده علی دایی به او سیلی زده است، گفت: یک بار در رشت این تجربه را داشتیم که یک آقایی بخاطر اینکه خودش را مطرح کند، حواشی به وجود آورد ولی الان معلوم نیست آن فرد کجا فراری است؛ او دو سال قبل آن مسائل را ایجاد کرد و صدا و سیما هم بدون اینکه تحقیقی داشته باشد، آمد و ایشان را بخاطر اینکه یک ورزشکار خوب و الگوی مملکت را خراب کند، خیلی زود ایشان را به صحنه بُرد و بدون تحقیق ایشان را بزرگ کرد تا به این ترتیب یک شخصی که مردم به او احترام می گذارند و دوستش دارند، خراب کند.

 

او اذعان کرد: جالب اینجاست ناراحت هستند که آقای دایی چرا با صدا و سیما مصاحبه نمی کند؛ مطمئنا وقتی می بیند سیاست و فکر و ذکرتان این است که می خواهید آنهایی که مردم دوستشان دارند و موجه هستند، خراب کنید، تمایلی به همکاری با شما(صدا و سیما) ندارد و همیشه رابطه باید دو طرفه باشد.


مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: دیشب هم اتفاقی مشابه دو سال قبل در رشت افتاد، اما آن زمان تیر آقایان به سنگ خورد و می خواستند دوباره چنین اتفاقی بیافتد؛ خوشبختانه مملکت قانون دارد و علی آقا از طریق قانون اقدام کرد و معلوم شد آن اقا بجز کذب چیزی نمی گفت و الان آن فرد فراری است.

 

دایی اضافه کرد: دو سال قبل نتوانستند شیطنتی که داشتند را به کُرسی بنشانند و به همین خاطر دیشب هم چنین کاری را تکرار کردند؛ آقایی که معلوم نیست چه کاره است، از دیشب این داستان را در تلویزیون می گوید؛ خبرنگار جایگاه خاص خود را دارد و محلی برای مصاحبه او تعریف شده است.

 

 

* چه کاره هستی به علی آقا بگویی آرام باش؟

 

او یادآور شد: تنشی بین دو تیم به وجود آمد ولی سوال من این است که این فرد در تونل دو تیم چه کار می کرد؟ اصلا تو چه کاره هستی به علی آقا بگویی آرام باشید؟ خودت را چه چیزی فرض کردی؟ مسؤول حراست هستی؟ چطور این فرد به خودش اجازه داده آن وسط دخالت کند تو بیا و به رختکن برو؟ ضمنا او در تلویزیون اینطور می گوید ولی مطمئن باشید در تونل ورزشگاه به لحن دیگری حرف زده است.

 

مربی تیم سایپا با اشاره به یک مثال گفت: دو نفر وسط خیابان دعوا می کنند و پلیس می آید تا به دعوای آنها رسیدگی کند؛ بعد این وسط یک نفر که دنبال مُفت خوری است، خودش را جلو می اندازد و به پلیس می گوید ما سه تا را کجا می برید؟! به این خاطر که فکر می کند دو نفری که دستگیر شدند، در زندان نان و غذای مُفت می خورند.

 

محمد دایی یادآور شد: مطمئن باشید به این آقا هم مثل آن فرد که دو سال پیش حاشیه درست کرد، یاد دادند که چه کاری انجام دهد، چه چیزی بگوید و خودش را جلو بیاندازد و مثل آن مثالی که زدم بگوید ما سه تا را کجا می برید!؛ اصلا چنین چیزهایی نبود که آن آقا در تلویزیون گفت.

 

مربی سایپا تصریح کرد: آدم ها چقدر کوچک شدند و خودشان را کوچک فرض می کنند که حاضر هستند مثل فیلم های فارسی خودشان را کتک خور فرض کنند تا مقاصد و اهداف یک عده دیگر به نتیجه برسد و به حقیقت بپیوندد.

 

 

* تیم ما مظلوم است

 

دایی به فحاشی عده ای علیه علی دایی در تونل ورزشگاه تختی اشاره کرد و گفت: متاسفانه نمی دانم چه بگویم؛ آن همه آدم و هوادار که فحاشی می کردند، چرا در تونل و مقابل رختکن تیم ها حضور داشتند؟ ما یک تیم مظلوم هستیم و باید با تیم حریف، داوری، هواداران و ... مقابله کنیم؛ واقعا دردمان را به چه کسی بگوییم؟

 

 

* قسم می خورم سلیمانی اهل فحاشی نیست

 

او راجع به مصاحبه هایی که شجاع خلیل زاده انجام داده و عنوان کرده بازیکن سایپا فحاشی کرده، گفت: شجاع هر بازیکن دیگری را می گفت، شاید قبول می کردم ولی واقعا سلیمانی بچه ای است که شاید در طول فصل یکی، دو بار به زور در تمرینات حرف بزند و فقط کار خودش را انجام می دهد؛ آنقدر این بازیکن خجالتی و کم رو است که سمت این مسائل نمی رود و چنین شخصیتی ندارد؛ من می توانم روی این بچه قسم بخورم که اهل فحش دادن نیست.

 

مربی سایپا یادآور شد: سوال من این است؛ تیمی که دقیقه ۸۸ جلوی آن همه تماشاگر توانسته گل بزند، عصبی می شود و فحش می دهد یا تیمی که تا دقیقه ۸۸ برنده بوده و خودش را برنده می دانسته، ناراحت می شود و تنش به وجود می آورد؟ ۱۰۰ درصد بازیکن پرسپولیسی که جلوی تماشاگرانش گل می خورد، ایجاد تنش می کند؛ کمیته انضباطی باید به این اتفاقات ورود کند و بخاطر اسم ها و طرفداران  از اینطور حواشی نگذرد.

 

 

* پرسپولیس نبود، بازیکن ما را می شناختی!

 

دایی خطاب به شجاع خلیل زاده عنوان کرد: آقای شجاع! حق دارید که بازیکن ما را نشناسید ولی اگر همین طرفداران و باشگاه بزرگ پرسپولیس پشت سر شما نبود و در تیم کوچکی بازی می کردید،آیا وجود داشتید بازیکنی را به جا نیاورید و نشناسید؟ این کارها و حرف هایی که می زنید از قدرت خودتان نیست و از نام، تماشاگران و ابهت پرسپولیس سوء استفاده کرده اید.

 

 

* ماساژور پرسپولیس به علی آقا فحاشی کرد

 

مربی سایپا درباره دلایل مجادله لفظی بهزاد دایی(برادرش) در جایگاه ویژه ورزشگاه تختی عنوان کرد: متاسفانه ماساژور پرسپولیس هم در آنجا بوده و فحاشی بدی علیه علی آقا داشته است؛ البته پیگیر هستیم تا ببینیم این آقا چطور به خودش اجازه داده که اصلا آنجا بنشیند و فحاشی کند.

 

دایی با بیان انیکه افراد دیگری هم بودند که فحاشی این ماساژور علیه علی آقا را شنیده اند، ابراز کرد: برای باشگاه پرسپولیس متاسف هستم که چنین شخصی را در تیم دارد که به مربی و بازیکن چندین ساله خود فحاشی می کند؛ چطور این فرد می تواند چنین اجازه ای به خودش بدهد؟ واقعا همه چیز عوض شده است!


او تاکید کرد: ما باخت های زیادی به پرسپولیس داشتیم؛ دیروز هم شاید تیمشان خسته بود و شرایط آرمانی نداشت که مقابل ما ضعیف بازی کردند ولی با این حال این نتیجه هم چیزی از حقانیت و بزرگی پرسپولیس کم نمی کند ولی در بازی دیروز حق تیم ما برد بود.

 


* به آن خبرنگار یاد دادند چطور حرف بزند

 

مربی سابق پرسپولیس اضافه کرد: از وقتی آن مجری به برنامه شب های فوتبالی رفته، متاسفانه راهش را اشتباه می رود؛ صدا و سیما هم بجای اینکه از بزرگان فوتبال و مملکت دفاع کند، کاری می کند که آنها جلوی مردم خراب شوند؛ علی آقا اینگونه مسائل را دیده و دیگر با آنها مصاحبه نمی کند.

 

دایی ادامه داد: مطمئن هستم به این خبرنگار هم یاد دادند که چطور حرف بزنند وگرنه اصلا چنین جریان هایی نبود.

 

او یادآور شد: دیشب این خبرنگار در برنامه شب های فوتبالی گفت که صدا و سیما احتیاج به مصاحبه علی دایی ندارد و ۱۵ مربی دیگر هستند؛ اولا مگر این آقا جزو مدیران ارشد صدا و سیماست که برای این سازمان سیاست گذاری و تعیین تکلیف می کند؟ او باید به اندازه خودش حرف بزند و مدیران ارشد صدا و سیما در این مسائل تصمیم گیری داشته باشند.

 

مربی سایپا تاکید کرد: ثانیا صدا و سیما به امثال علی دایی احتیاج دارد چون صدا و سیما باید به خواسته مردم و آن چیزی که مردم دوست دارند و به آن عشق می ورزند، توجه کند و انعکاس دهد، نه اینکه به خواسته خود عمل کند؛ آن کسی که تعیین تکلیف می کند، مردم و خواسته آنها است؛ صدا و سیما هم باید به خواسته مردم و بزرگ های این مملکت و کسانی که برای این کشور زندگی خود را گذاشتند، توجه کند؛ ؛ اصلا او چه عددی و چه کاره است؟ پس این آقا نمی تواند برای صدا و سیما تعیین تکلیف کند که چه چیزی را بگوید.

 

منبع ورزش سه

منبع ورزش سه
کلید واژه :

محمد دایی

،

سلیمانی

،

پرسپولیس

ثبت نظرات
captcha