پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۵۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیا خرید گوشت اقساطی شده است؟

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در خصوص افزایش قیمت گوشت و روی آوردن برخی به خرید اقساطی آن خاطرنشان کرد: اصلاً چنین موضوعی در کرج مطرح نیست و حتی یک مورد هم گزارش نشده است.

آیا خرید گوشت اقساطی شده است؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید کریمی در گفت وگویی در خصوص اینکه برخی فروشگاه های بزرگ در صورتی به مردم روغن می فروشند که کالاهای دیگر هم از آنان خریداری شود گفت: هیچ فروشگاهی حق چنین کاری ندارد و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی در مورد اخباری که از فروش گوشت با کارت ملی منتشر شد و اینکه آیا در کرج هم چنین مواردی وجود داشته است یا خیر گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی در کرج وجود نداشته است.

رئیس اتاق اصناف کرج با تأکید بر لزوم رعایت فرهنگ خرید تصریح کرد: هیچ مشکلی در تأمین نیازهای مردم نیست و کالا به میزان کافی وجود دارد؛ بنابراین مردم نگران نباشند و به اندازه نیاز دست به خرید بزنند.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تأمین نیازهای مردم وجود ندارد گفت: بازرسان اتاق اصناف این روزها به صورت نامحسوس در بازار حضور دارند تا در صورت مشاهده تخلف، با آن برخورد کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز خاطرنشان کرد: بازرسین اتاق اصناف مرکز استان به صورت نامحسوس در بازار حضور دارند تا در صورت مشاهده تخلف با آن برخورد کنند.
انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

گوشت اقساطی

،

فروش گوشت

ثبت نظرات
captcha