پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۵۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قول مساعد چهار وزیر جدید درباره به کارگیری زنان در وزارت خانه های متبوع

وزرای اقتصاد، صنعت، راه و کار درباره به کارگیری زنان در وزارت خانه های متبوع خود قول مساعد دادند.

قول مساعد چهار وزیر جدید درباره به کارگیری زنان در وزارت خانه های متبوع

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فریده اولادقباد رئیس فراکسیون زنان مجلس در جلسه روز شنبه مجلس و در جریان بررسی صلاحیت ۴ وزیر پیشنهادی با ارسال نامه ای به آنها با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای استفاده از ظرفیت ۳۰ درصدی برای زنان در پست های مدیریتی کلان، استفاده از توانمندی زنان در پست های مدیریتی در سطوح عالی و میانی را خواستار شد که هر چهار وزیر در پاسخ های کوتاهی نسبت به این موضوع قول مساعد دادند.

دژپسند وزیر اقتصاد در پاسخ به این نامه نوشت: استفاده از ظرفیت زنان از سیاست های مهم و اصلی اینجانب خواهد بود. بدیهی است بر اساس سیاست ها و تصمیمات و مراجع سیاست گذار اقدام سازنده و راضی کننده به عمل خواهد آمد.

محمد اسلامی وزیر راه نیز نوشت: مشی این جانب شایسته سالاری است و به طور قاطع در هر شرایطی که بانوان شایسته وجود داشته باشند حتما در انتصابات از وجودشان استفاده خواهد کرد.

شریعتمداری وزیر کار نیز نوشت: با توجه به تبعیض ناروای تاریخی در به کارگیری بانوان شاسته و فرهیخته اینجانب در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت تحقق این هدف گامهای موثری برخواهم داشت.

رضا رحمانی وزیر صنعت نیز در پاسخ به نامه رئیس فراکسیون زنان نوشت: مشی دولت و اینجانب قطعا شایسته سالاری است و در هر موقعیتی که بانوان محترم نیز وجود داشته باشند قاطعانه حمایت و حتما در انتصابات از وجودشان استفاده به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

فراکسیون زنان

،

وزیر اقتصاد

،

وزیر راه

،

وزیر کار

،

وزیر صنعت

ثبت نظرات
captcha