پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۵۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!

پس از پایان دیدار تیم های نفت آبادان و نفت اهواز در هفته سوم رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، گوشی همراه سه بازیکن تیم اهوازی به همراه مبلغی پول به سرقت رفت.

سرقت از رختکن تیم نفت اهواز در لیگ فوتبال نوجوانان!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عیدی دشت بزرگ، سرپرست تیم فوتبال نوجوانان نفت اهواز در این باره اظهارکرد: در این دیدار تیم ما با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد و وقتی که بازیکنان در حال شادی و رفتن به سمت رختکن بودند، متوجه شدیم که پنجره رختکن از قسمت مربوط به جای کولر خارج شده و آجرهای آن قسمت نیز فرو ریخته است.

وی بیان کرد: وقتی وارد رختکن شدیم، دیدیم که ساک بازیکنان مان به هم ریخته و سه بازیکنان متوجه می شوند که گوشی های آن ها به سرقت رفته است. در همین سرقت مبلغ ۱۲۰ هزار تومان هم از کیف بچه ها برداشته شده بود.

سرپرست تیم فوتبال نوجوانان نفت اهواز ادامه داد: این بازی در آبادان برگزار شد و وقتی ما متوجه این سرقت شدیم، موضوع را به حراست و مسوول آن جا گفتیم که آن ها به ما گفتند به ما ربطی ندارد و ما هم با ۱۱۰ تماس گرفتیم و آن ها هم آمدند و گزارشی از سرقت تهیه کردند.

وی با بیان این که این پیروزی بر ما تلخ شد، گفت: پلیس ۱۱۰ به ما اعلام کرد که این موضوع را پیگیری خواهد کرد ولی متاسفانه مسوول آن زمین هیچ اهمیتی نداد و حتی حراست مجموعه گفت، مگر ما نگهبان تیم شما بوده ایم و من هم گفتم اگر خدای ناکرده اتفاقی برای یکی از بازیکنان در جریان سرقت رخ می داد، چه کسی مسوول بود. این جا یک مجموعه شرکتی است و حراست موظف به مراقبت از مجموعه بوده است.

دشت بزرگ خاطرنشان کرد: به هر حال آن زمان هیچ کسی مسوولیت را نپذیرفت و جوابی به ما نداد. در حال حاضر نیز اتفاقی در راستای یافتن گوشی ها رخ نداده است. به هرحال ای کاش ما می باختیم ولی این اتفاق برای بازیکنان مان رخ نمی داد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

نفت اهواز

،

نفت آبادان

،

لیگ برتر نوجوانان

ثبت نظرات
captcha