پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۵۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در هفته دهم لیگ برتر رقم خورد؛

سپاهان طلسم آبیها را شکست/اولین گل خورده استقلال در ورزشگاه آزادی

تیم فوتبال استقلال در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر برابر سپاهان به میدان رفت و با یک گل مغلوب این تیم شد تا به رده ششم جدول سقوط کند.

سپاهان طلسم آبیها را شکست/اولین گل خورده استقلال در ورزشگاه آزادی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته دهم لیگ برتر مغلوب سپاهان شد که این شکست، نخستین باخت خانگی آنها در این فصل بود. آبی پوشان پیش از این یک شکست در این فصل تجربه کرده بودند که این شکست خارج از خانه و مقابل پارس جنوبی جم بود. 

اما شکست استقلال مقابل سپاهان یک اتفاق دیگر را هم برای این تیم رقم زد. شاگردان شفر پیش از هفته دهم پنج بازی در ورزشگاه آزادی مقابل تیم های پیکان، تراکتورسازی، فولاد، نساجی و پرسپولیس برگزار کرده بودند که در هر پنج بازی گذشته این تیم در ورزشگاه آزادی دروازه این تیم بسته مانده بود. 

گلی که کی روش استنلی با پیراهن سپاهان به استقلال زد، نخستین گلی بود که آنها در این فصل در ورزشگاه آزادی خوردند. استقلالی ها تا پیش از این ۵ گل خورده بودند که همه این گلها خارج از ورزشگاه آزادی بود. شاگردان کی روش ۲ بار در اصفهان، یک بار در جم، یکبار در مسجد سلیمان و یکبار هم در تهران و در ورزشگاه تختی دروازه شان باز شده بود.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب این تیم شد. 

منبع مهر
کلید واژه :

سپاهان

،

استقلال

،

ورزشگاه آزادی

ثبت نظرات
captcha