قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۵۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرهاد ظریف بعد از ۴ سال افشا کرد؛

کدام ملی پوش والیبال با کواچ درگیر شد؟

لیبروی سابق تیم ملی بعد از ۴ سال ماجرای درگیری بازیکن و مربی تیم ملی در جام جهانی لهستان را فاش کرده است.

کدام ملی پوش والیبال با کواچ درگیر شد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد ظریف که چند روز قبل صحبت های جالبی را به بهانه ماجرای اختلاف سعید معروف و رییس فدراسیون والیبال بر زبان آورد، شب گذشته میهمان برنامه ۵+۱ بود. لیبروی سابق تیم ملی در این مصاحبه از یک درگیری پرده برداشته که بین سرمربی وقت تیم ملی و یکی از بازیکنان در جام جهانی لهستان رخ داده است.


مسابقات جهانی ۲۰۱۴ به میزبانی لهستان برگزار می شد؛ تیمی که هدایت آن برعهده اسلوبودان کواچ بود و فرهاد ظریف هم به عنوان لیبرو آن تیم را همراهی می کرد.


ظریف در افشای این ماجرا می گوید: «در جام جهانی لهستان بازیکن و مربی تیم ملی با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند؛ اما همه چیز ختم به خیر شد و خبری درز نکرد!»


این بازیکن در شرایطی به مسابقات جهانی لهستان اشاره کرده که اخباری در آن رقابت ها که با عنوان ششمی ایران هم به پایان رسید، درباره درگیری بازیکنان و کواچ به بیرون درز نکرد و این مربی صربستانی هم به کارش ادامه داد.


البته ممکن است منظور ظریف رقابت های جام واگنر در سال ۲۰۱۵ باشد که ایران پیش از جام جهانی ژاپن در آن حاضر شد و اتفاقا اخبار درگیری هم منتشر شد. در آن مقطع گفته می شد مهدی مهدوی با اسلوبودان کواچ درگیری شدید فیزیکی پیدا کرده و از آن به بعد گویا رابطه سرمربی صربستانی با بازیکنان تیره شد. تیم ملی هم در آن دوره جام جهانی نتایج خوبی کسب نکرد و در نهایت کواچ از سمتش کنار رفت.


به هر حال چیزی که مشخص است اتفاقات درون تیم ملی والیبال تا درگیری بازیکن و سرمربی پیش رفته؛ اما نه تنها کسی اخبار آن را رسانه ای نکرده، بلکه به جای برخورد با بازیکن، سرمربی برکنار شده است!

منبع ورزش سه

کلید واژه :

فرهاد ظریف

،

والیبال

،

کواچ

ثبت نظرات
captcha