پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادعای هاآرتص: یک شرکت جاسوسی دارایی های ایران در جهان را شناسایی کرده/ هدف، معرفی آنها برای مصادره است

روزنامه اسرائیلی هاآرتص ادعا کرد ،شرکت جاسوسی اسرائیلی بلک کیوب توانسته عملیاتی را برای شناسایی دارایی های ایران در سراسر جهان و معرفی آنها جهت مصادره هدایت کند.

ادعای هاآرتص: یک شرکت جاسوسی دارایی های ایران در جهان را شناسایی کرده/ هدف، معرفی آنها برای مصادره است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه صهیونیستی هاآرتص ادعا کرد ،یک شرکت جاسوسی صهیونیستی توانسته عملیاتی را برای شناسایی دارایی‌های ایران در سراسر جهان و معرفی آنها جهت مصادره هدایت کند.

به گزارش روز جمعه روزنامه صهیونیستی هاآرتص، این رسانه صهیونیستی مدعی افشای عملیات یک شرکت جاسوسی این رژیم برای شناسایی دارایی‌های ایران در سراسر جهان و معرفی آنها جهت مصادره به نفع خانواده‌های قربانیان ادعایی عملیات شهادت طلبانه موسوم به "تروریستی" شد .
سال گذشته برخی از رسانه‌ها خبری گزارشی مبنی بر اینکه یک شرکت جاسوسی اسرائیلی به نام «بلک کیوب» از برخی اعضای دولت «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا که در شکل‌گیری توافق هسته‌ای برجام نقش داشته‌اند، جاسوسی کرد منتشر کردند.
افشاگری‌های سال گذشته آشکار ساخت، جاسوس‌های شرکت صهیونیستی با هویت‌های جعلی با برخی از مقام‌های سابق آمریکایی تماس گرفته و تلاش کرده بودند با آنها درباره ایران گفت‌ و گو کنند.
در آن زمان این گمانه‌زنی مطرح شد که «بلک کیوب» با دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا مرتبط است و هدف این عملیات جمع‌آوری اطلاعات برای لغو توافق هسته‌ای ایران است.
اما روزنامه صهیونیستی هاآرتص ادعا کرد این پروژه هدفی غیر از این داشته است.
به نوشته روزنامه صهیونیستی هاآرتص، تخصص بلک کیوب و شرکت‌های مشابه آن در یافتن دارایی‌های کشورهایی است که در دادگاه‌های آمریکا به پرداخت غرامت به خانواده‌های قربانیان ادعایی عملیات‌ موسوم به تروریستی محکوم شده‌اند.
روش بلک‌کیوب برای یافتن این دارایی‌ها با شرکت‌های رقیب تفاوت دارد: شرکت صهیونیستی تلاش می‌کند مقام‌های ارشد دولت آمریکا را به دام انداخته و اطلاعات آنها را درباره مکان دارایی‌ها استخراج کند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

جاسوسی دارایی های ایران

،

بلک کیوب

،

جاسوسی اسرائیلی

ثبت نظرات
captcha