پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حاجی دلیگانی:

شریعتمداری از بین ۴ وزیر پیشنهادی کمترین رأی را می آورد/ فضای مجلس مثبت نیست

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: جو خوبی در مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی تعاون و کار وجود ندارد و قطعا از بین ۴ وزیر پیشنهادی دولت، کمترین رأی را می آورد.

شریعتمداری از بین ۴ وزیر پیشنهادی کمترین رأی را می آورد/ فضای مجلس مثبت نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی در واکنش به ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: یکسری پیامک در حمایت از شریعتمداری ارسال می شود اما با وجود این شریعتمداری نمی تواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

وی با اشاره به اینکه سوابق این وزیر پیشنهادی حاکی از ناکارآمدی مدیریتی اوست، گفت: عملکرد ضعیف وی در وزارت صنعت، معدن و تجارت به خوبی مؤید این مسئله است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه انتخاب شریعتمداری برای وزارت کار به مصلحت کشور نیست، تصریح کرد: جو خوبی در مجلس نسبت به این وزیر پیشنهادی وجود ندارد و قطعا از بین ۴ وزیر پیشنهادی دولت، کمترین رأی را می آورد.

حاجی دلیگانی در ادامه درباره وزرای پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی، گفت: رحمانی و اسلامی افرادی توانمند هستند و به نظر می رسد که رأی بالایی از مجلس بگیرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی هم اظهار داشت: دژپسند سواد آکادمیک خوبی دارد اما سوابق مدیریتی اش نشان می دهد که در رفتارهای اداری و مراجعاتش بسیار خشک است که این روحیه برای بهبود شرایط اقتصادی مناسب نیست و باید انعطاف پذیرتر باشد.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

شریعتمداری

،

۴ وزیر پیشنهادی

،

فضای مجلس

،

رأی اعتماد

ثبت نظرات
captcha