قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجید انصاری، عضو هیأت نظارت مجمع تشخیص: CFT مغایرتی با سیاست های کلی نظام ندارد

یک عضو هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید CFT و همچنین دیگر لوایح مرتبط با FATF مغایرتی با سیاست های کلی نظام ندارد و پیوستن به آن در جهت منافع ملی کشور است. مجید انصاری می افزاید: من موافق لوایح مربوط با FATF هستم و نظرات کارشناسی خود را نیز در جلسات هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته ام.

مجید انصاری، عضو هیأت نظارت مجمع تشخیص: CFT مغایرتی با سیاست های کلی نظام ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک عضو هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید CFT و همچنین دیگر لوایح مرتبط با FATF مغایرتی با سیاست‌های کلی نظام ندارد و پیوستن به آن در جهت منافع ملی کشور است.

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌‌افزاید: من موافق لوایح مربوط با FATF هستم و نظرات کارشناسی خود را نیز در جلسات هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته‌ام.

به گفته او بررسی CFT همچنان در دستورکار هیأت عالی نظارت مجمع قرار دارد و روز شنبه آینده جلسه بعدی برگزار خواهد شد.

انصاری تعجیل هیأت عالی نظارت در بررسی لوایح مرتبط با FATF را رد می‌کند و می‌گوید: اتفاقاً هیأت عالی نظارت چون عجله نکردند، نظر هیأت درباره یکی از این لوایح دیرتر از نظر شورای نگهبان اعلام شد که به عقیده من دارای اشکال قانونی است.

او اظهار امیدواری کرد CFT در هیأت عالی نظارت تصویب شود چرا که به اعتقاد انصاری مغایرتی با سیاست‌های کلی ندارد و پیوستن به آن در جهت منافع ملی نیز هست.

منبع ایرنا

کلید واژه :

CFT

،

سیاست های کلی نظام

،

مجمع تشخیص مصلحت نظام

ثبت نظرات
captcha