پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارات جهانگیری فرار رو به جلوست/ فرار جریان اصلاحات از پاسخگویی درباره عملکرد دولت

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: امروز در جریان اصلاحات کسی به دنبال حمایت از رئیس جمهور نیست، چرا که در این اقدام آینده سیاسی روشنی را برای خود نمی بینند.

اظهارات جهانگیری فرار رو به جلوست/ فرار جریان اصلاحات از پاسخگویی درباره عملکرد دولت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به اظهارات اخیر برخی اصلاح طلبان از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه اختیاری در دولت ندارند، اظهار داشت: این اظهارات حاکی از این است که جریان اصلاحات می خواهد از پاسخگویی فرار کنند.

وی افزود: کارنامه این دولت بسیار ضعیف است و در این روزها، جریان اصلاحات بر این باورند که در کنار روحانی بودن نه تنها برایشان امتیاز نیست بلکه امتیاز را در تقابل با رئیس جمهور می دانند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس، می بینیم که امروز برخی از دوستان سینه چاک رئیس جمهور، مواضعشان علیه دولت از یک انتقاد ساده گذشته است و حمله های شدیدی به این دولت می کنند.

پژمانفر بیان کرد: این افراد تاکنون امتیازات بسیار زیادی از دولت گرفته اند، اما امروز سر سوزنی آینده سیاسی خود را در حمایت از دولت نمی بینند و ترجیح می دهند با انتقاد از دولت، برای آینده سیاسی خود جایگاه بهتری را به دست آورند.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

جهانگیری

،

جریان اصلاحات

،

عملکرد دولت

ثبت نظرات
captcha