قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لایحه مسکن اجتماعی به مجلس ارائه شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: مسکن اجتماعی با رویکرد محله محوری به مجلس شورای اسلامی ارائه شده که امیدواریم با نظر مثبت نمایندگان تصویب و زمینه اجرای مسکن های مقاوم و با کیفیت برای مردم فراهم شود.

لایحه مسکن اجتماعی به مجلس ارائه شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  جواد حق شناس روز پنجشنبه در این آیین بهره برداری پروژه 44 واحدی مسکن شهر خورموج استان بوشهر افزود: براساس بررسی های به عمل آمده در شرایط کنونی سه دهک جامعه دچار مشکل تامین مسکن هستند.
وی یادآور شد: با همراهی وزارت راه و شهرسازی و تامین زمین مناسب، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمان حاضر 25 هزار واحد مسکونی دردست ساخت دارد.
حق شناس بیان کرد: استان بوشهر در چند سال اخیر پیشرفت خوبی در ساخت و ساز مسکن محرومان و نیازمندان داشته و امیدواریم همچنان در این بخش پیشتاز باشد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: پروژه 44 واحدی شهر خورموج در زمینی به مساحت سه هزار و 600 مترمربع با زیربنای هر واحد 93 مترمربع احداث شده است.
حمید حیدری بریدی افزود: برای اجرای پروژه 44 واحدی شهر خورموج 42 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر تاکنون به رسالت خود در زمینه رسیدگی به مشکل مسکن محرومان بخوبی عمل کرده و در زمان محدودیت در پرداخت تسهیلات نیز نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هماهنگی خوبی انجام داده اند.
وی یادآور شد: برهمین اساس برای اجرای این پروژه 200 میلیون ریال از محل صندوق رسالت تسهیلات 2 درصدی و 400 میلیون ریال نیز تسهیلات بانک مسکن پرداخت شده است.
حیدری بریدی بیان کرد: این واحدها در 2 طبقه به صورت 2 خوابه با اسکلت بتنی و در مدت 15 ماه احداث شده است.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با دستور امام راحل برای رفع مشکل مسکن نیازمندان و محرومان و آبادانی روستاها تاسیس و تاکنون منشا خدمات خوبی بوده است.
سید کمال الدین شهریاری افزود: انتظار می رود یک پروژه 100 واحدی نیز برای اقشار کم درآمد شهرستان دشتی احداث شود.

انتهای پیام /*

کلید واژه :

مسکن اجتماعی

،

وزارت راه و شهرسازی

،

بنیاد مسکن

ثبت نظرات
captcha