پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۴۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در تماس با ملک سلمان

ماکرون: در اعمال تحریم ها علیه عاملان قتل خاشقجی تردید نمی کنیم

رئیس جمهوری فرانسه در گفت وگوی تلفنی با پادشاه عربستان به بررسی پرونده قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی پرداخت و تاکید کرد: ما هرگز در اعمال تحریم های بین المللی علیه عاملان قتل این روزنامه نگار تردید نخواهیم کرد.

ماکرون: در اعمال تحریم ها علیه عاملان قتل خاشقجی تردید نمی کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، دفتر ریاست جمهوری فرانسه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد : امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در گفت وگوی تلفنی با سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان ناراحتی عمیق خود را از قتل خاشقجی ابراز داشته و خواستار روشن شدن تمامی ابعاد این اتفاق شد.

رئیس جمهوری فرانسه در این تماس تلفنی تاکید کرد: پاریس هرگز در اعمال تحریم های بین المللی علیه عاملان قتل خاشقجی با هماهنگی با شرکای بین المللی اش تردید نخواهد کرد.

وی در ادامه بر حمایت پاریس از آزادی بیان، آزادی مطبوعات و تمامی آزادی های عمومی به عنوان اولویتی برای این کشور تاکید کرد.

رئیس جمهوری فرانسه پیشتر از توضیح درباره اینکه آیا پاریس در پی بحران قتل خاشقجی تعلیق فروش سلاح هایش به عربستان را بررسی خواهد کرد یا نه، خودداری کرد، اما ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه با تاکید بر محکومیت شدید قتل این روزنامه نگار عربستانی، گفت : هنوز سوالات بسیاری در این پرونده وجود دارند و باید تحقیقی کافی درباره آن انجام شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

خاشقچی

،

روزنامه نگار عربستانی

،

ماکرون

،

تحریم عربستان

ثبت نظرات
captcha