پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خوشرو: تیم داوری با پرسپولیس مهربان بود

یک کارشناس داوری فوتبال می گوید داور دیدار پرسپولیس و السد در این بازی مدیریت خوبی داشت و توانست قانون را خوب اجرا کند.

خوشرو: تیم داوری با پرسپولیس مهربان بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جعفر خوشرو کارشناس داوری فوتبال درباره عملکرد داوری بازی دو تیم پرسپولیس و السد قطر در چارچوب نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: داور این بازی توانست هیجان بازی را کنترل کند و مدیریت خوبی روی این بازی داشته باشد. او توانست قانون را درست اجرا کند و در موقعیت های حساس حضور به موقع داشته باشد. داور بازی در ارتباط با کمک داورهای خود هماهنگی خوبی داشت.

وی در ادامه گفت: گل های این بازی کاملا سالم بودند و نکته خاصی نداشتند. در دقیقه ۵۸ روی بازیکن ۱۴ السد قطر خطایی انجام شد و بعد از آن صحنه نزدیک بود درگیری بین بازیکنان ایجاد شود که داور توانست آن را به خوبی مدیریت کند. در دقیقه ۷۶ روی بازیکن السد خطایی انجام شد ولی داور آن را خطا اعلام نکرد ولی این خطا به نظر من پشت محوطه جریمه بود و پنالتی نباید اعلام می شد. در دقیقه ۸۶ نیز در محوطه جریمه پرسپولیس خطایی انجام شد اما داور آن را پنالتی اعلام نکرد. دلیلش هم این بود که خطای صددرصد نبود که  باعث شود داور این صحنه را پنالتی اعلام کند.

خوشرو در پایان گفت: تیم داوری در این بازی با پرسپولیس تقریبا مهربان بود و با توجه به شرایط استادیوم شجاعت لازم را نداشت تا در بعضی از صحنه ها تصمیمات قاطعی بگیرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

پرسپولیس

،

فوتبال

،

السد

ثبت نظرات
captcha