قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هدف ساندای بانوان ۳ طلای جام جهانی است

سرمربی تیم ملی ساندای بانوان با بیان اینکه شرایط ملی پوشان رضایت بخش است، اظهار کرد: هدف ما کسب سه طلای جام جهانی است.

هدف ساندای بانوان ۳ طلای جام جهانی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لیلا بندانی در خصوص شرایط تیم ملی ساندای بانوان برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ ساندا در چین، توضیح داد: برای شرکت در این رقابت ها دو هفته اردو داشتیم که امروز(سه شنبه) روز آخر تمرینات بود. خوشبختانه آمادگی ملی پوشان رضایت بخش است و می توان به کسب مدال توسط آن ها امیدوار بود. با توجه به اردوهایی که این ملی پوشان برای شرکت در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا پشت سر گذاشتند، با تمرینات این دو هفته به اوج آمادگی رسیده اند و باید منتظر مسابقات باشیم.

او در خصوص پیش بینی اش برای عملکرد فریناز نذیری نیز گفت: نذیری سال ها است که در وزن خود فیکس تیم ملی است اما متاسفانه این وزن عازم مسابقات نشده است تا بتواند خودش را نشان دهد. امسال هم آمادگی خوبی دارد و با آنالیز رقبای او امیدواریم به مدال طلای این رقابت ها دست پیدا کند.

سرمربی تیم ملی ساندای بانوان در پاسخ به این سوال، آیا در وزن نذیری هم حریفی از کشور میزبان (چین) حضور دارد؟ اظهار کرد: در وزن او حریف چینی حضور ندارد اما سانداکار هندی و مصری از رقبای اصلی نذیری هستند. طبق قانون مسابقات نیز اگر کشوری در این وزن سانداکار نداشته باشد، چین می تواند سانداکاری را با انتخاب خود جایگزین کند.

او در مورد هدف گذاری تیم ملی بانوان از نظر تعداد و رنگ مدال برای این مسابقات، گفت: هدف ما از شرکت در این رقابت ها کسب سه مدال و سه طلای جام جهانی است اما باید ببینیم شرایط مسابقات به چه شکلی پیش خواهد رفت. در دو وزن ما که الهه و شهربانو هستند حریفانی از چین حضور دارند ولی هر سه سانداکار تیم ملی از آمادگی خوبی برخوردارند، باید ببینیم شرایط به چه نحو است و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

لیلا بندانی در پایان صحبت هایش درباره شرایط ساندای بانوان ایران گفت: رشد خوبی در بخش ساندای بانوان داشته ایم و در چند مورد هم چینی ها را گرفته ایم. در حال حاضر نیز ورزشکاران خوب و قدرتمندی را  هم در رده سنی جوانان و هم در رده سنی بزرگسالان داریم که نشان از رشد ساندای بانوان است. امیدوارم بتوانیم این روند رو به رشد را ادامه دهیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا

کلید واژه :

ساندا

،

بانوان

،

جام جهانی

ثبت نظرات
captcha