قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سخنگوی شورای شهر در گفتگو با مهر:

موضوع تعیین شهردار به هفته اینده موکول شد

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بررسی موضوع شهردار به هفته آینده موکول شد و در جلسه هم اندیشی امروز تنها برنامه پنج ساله سوم مورد بررسی قرار گرفت.

موضوع تعیین شهردار به هفته اینده موکول شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اعطا با اشاره به جزئیات جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورا اظهار داشت: در این جلسه نقطه نظرات اعضا در رابطه با برنامه پنجساله سوم گفتگو شد و مقرر شد فرایند انتخاب شهردار در هفته آینده مورد بررسی قرار گیرد و اگر تغییری در شرایط ایجاد شد، فرایند متوقف شود. 

وی ادامه داد: کمیسیون های تخصصی هر کدام پیشنهادات و نقطه نظراتی در رابطه با برنامه سوم دارند که به ساختار و یا اجزای برنامه مربوط است. شهرداری نیز در فرایند بررسی، بازبینی و اصلاحات لازم در برنامه، مشارکت فعال خواهد داشت.

سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص اینکه چرا شورا وارد پروسه انتخاب شهردار نمی شود؟ افزود: برنامه ریزی های لازم در این رابطه انجام شده است اما با توجه به اینکه طرح استفساریه آخرین راهی است که باید طی شود، و قرار بوده امروز در مجلس دنبال شود، بنا به درخواست برخی دوستان تا پایان هفته جاری تصمیم گیری پیرامون انتخاب شهردار را در برنامه کاری نخواهیم داشت.

کلید واژه :

شورای شهر تهران

،

تعیین شهردار

ثبت نظرات
captcha