پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از بس ضرغامی بی خیالی طی کرد و رو داد، رسیدیم به امشب

حسین قدیانی با انتشار پستی در صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی به انتقاد از مدیریت ضرغامی و عدم برخورد با رفتارهای غیرحرفه ای عادل فردوسی پور پرداخت.

از بس ضرغامی بی خیالی طی کرد و رو داد، رسیدیم به امشب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، واضح بود که در شب تأدیب شومن ۹۰ سیلی از فحش، روانه ی پیج مدیر جوان شبکه ی ۳ بشود و خب! وقتی این چنین قرار است مادر و خواهر علی فروغی، ناسزا بشنوند، گمان نکنم بازی با اسم مدیر پیشین صداوسیما خیلی هم دارای هتک حرمتی باشد، به خصوص ناظر بر مواضع اخیرش! والله دیشب خواستم ذیل عکسش، متنی در پیجم بگذارم با این شرح؛ «آهای ملت! تا از دست نرفته، سر جدتان در انتخابات بعدی ریاست جمهوری به طرف رأی بدهید! » الغرض! عادل را مجری ماهری می دانم! نیز ۹۰ را برنامه ای جذاب ولو کمی تا قسمتی مریض و شیطان و دوبه هم زن! با همه ی این اوصاف، نظم و نسق سازمان صداوسیما، بالاتر از شئونات هر شومنی است! نه فردوسی پور و نه حتی فروغی، بالاتر از رسانه ی ملی نیستند! بگذارید اعترافی بکنم؛ با همه ی نقدهایم به پاره ای از بی عدالتی های ورزشی و صدالبته سیاسی عادل، دوست داشتم امشب ۹۰ پخش می شد! و اساسا هر دوشنبه ای! لیکن مدیر شبکه ی ۳ فقط که نباید به دل دوست داران فوتبال نگاه کند! بگذریم که همه ی فوتبالی ها هم عاشق فردوسی پور یا ۹۰ نیستند!

کاش می شد منبعث از رفتار غیرحرفه ای اخیر عادل- که مع الاسف مشتی بود نمونه ی خروار! - فردوسی پور جوری جریمه می شد که منجر به عدم پخش ۹۰ نشود لیکن بیاییم بررسی کنیم چرا کار مدیر جوان و مجری جوان به اینجا کشیده! بگذار حرفم را رک بزنم؛ مقصر، ضرغامی است! خیلی هم ضرغامی است! آنقدر که من از تیتر «ضرغامی یا زرغامی!؟ » هیچ نترسم! بله! امشب ۹۰ پخش نشد، چون ضرغامی، خواسته یا ناخواسته عادل را به این توهم رساند که حتی از سازمان صداوسیما هم بزرگ تر است! ضرغامی اگر همه ی سالیان مدیریتش بر تلویزیون، به عادل و امثالهم می فهماند که «نازنینی تو، ولی در حد خویش» هم امشب ۹۰ پخش می شد و هم پیج فروغی اوضاع عادی می داشت! گمانم گره ای که می شد با دست، باز کرد را؛ از بس ضرغامی بی خیالی طی کرد و رو داد که برسیم به امشب! لذا معتقدم؛ ضرغامی فقط به فروغی ظلم نکرده؛ به عادل هم کرده! او با عادل کاری کرد که شومن ۹۰ برای خود «حق لوس بودن» قائل شود!

آقای ضرغامی! شما هم یک اصولگرای لوسی که چون دلت می خواهد رئیس جمهور شوی، به هیچ نظم و نسقی پایبند نیستی! به #جمنا چه که سرکار، نه مدیریت #قالیباف را داری، نه محبوبیت #رئیسی را!؟ نه! ریاست بر کابینه، فقط به ژست موافقت با حضور زن در سکو نیست! که اگر هم باشد، شما صف آخر پوپولیسمی! ختم سخن؛ دیروز گوش عادل را گرفته بودی، امروز ۹۰ کمربند نمی خورد! فروغی هم فحش نمی خورد...

منبع سینما پرس
 

منبع سینما پرس
کلید واژه :

ضرغامی

،

حسین قدیانی

،

عادل فردوسی پور

ثبت نظرات
captcha