پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نگران کننده ترین مهره السد برای قطری ها (عکس)

در میان اسامی خطرناک و با کیفیتی که السد قطر در لیست خود دارد، بزرگترین نگرانی آنها مربوط به خط دروازه است.

نگران کننده ترین مهره السد برای قطری ها (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شاگردان ژوسوالدو فریرا بار دیگر در استادیوم آزادی باید با گلر جوان و کم تجربه خود مقابل حریف حاضر شوند و این مساله به بزرگترین دغدغه آنها تبدیل شده است. مشعل برشام، گلر  20ساله السد قطر که دروازه بان سوم این تیم محسوب می شود با توجه به مصدومیت گلر دوم و محرومیت گلر اول این تیم اکنون بار دیگر درون دروازه قرار خواهد گرفت.


این دروازه بان که در آخرین حضور خود در استادیوم آزادی یک گل بخودی و نمایش متزلزل از خود به جا گذاشته، در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی نیز به دلیل محرومیت سعد الشیب بار دیگر درون دروازه قرار خواهد گرفت. رسانه های قطری طی روزهای اخیر بیشتر اخبار و گزارش های خود را متوجه این دروازه بان جوان کرده بودند و مدعی بودند بازیکنان و کادرفنی السد در تلاش برای بازیابی روحیه و کیفیت او هستند.


با این حال شاید همچنان جمله معروف عبدالله ویسی که بعد از اینکه با نمایش درخشان فرناندو دخسوس در فصل پانزدهم لیگ برتر به مقام قهرمانی دست یافته بود، با اعلام اینکه گلر خوب از پدر و مادر خوب بهتر است، اکنون کاملا در خصوص السد صدق کند. با این حال نباید از خاطر برد که کیفیت دیگر بازیکنان السد به حدی است که این ضعف بزرگ را جبران کنند و این مساله را در بازی مقابل استقلال به خوبی نشان دادند و علیرغم نمایش ضعیف برشام در نهایت با سه گل استادیوم آزادی را ترک کرده بودند.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

السد

،

قطر

،

خط دروازه

ثبت نظرات
captcha