قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۳۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شاگردان علی اشکانی برای دفاع از نایب قهرمانی می جنگند

10 فرنگی کار در بوداپست؛ به امید طلایی شدن

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بامداد امروز برای حضور در رقابت های جهانی راهی کشور مجارستان شدند.

10 فرنگی کار در بوداپست؛ به امید طلایی شدن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم ملی کشتی فرنگی ایران با هدایت علی اشکانی به عنوان سرمربی و محمدعلی چمیانی، مهرزاد اسفندیاری فر، داود گیل نیرنگ، داود اخباری به عنوان مربی و ترکیب 55 کیلوگرم: مسلم نادری خادم، 60 کیلوگرم: مهرداد مردانی، 63 کیلوگرم: محسن حاجی پور، 67 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، 72 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، 77 کیلوگرم: پژمان پشتام، 82 کیلوگرم: سعید عبدولی، 87 کیلوگرم: حسین نوری، 97 کیلوگرم: مهدی علیاری و 130 کیلوگرم: شهاب قوره جیلی بامداد امروز راهی بوداپست شد تا از روز پنجشنبه کار خود را در رقابت های قهرمانی جهان آغاز کند.


احد پازاج به عنوان مدیر تیم های ملی و سید موسی طباطبایی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کنند؛ تیمی که سال گذشته با همین کادرفنی به عنوان نایب قهرمان جهان رسیده و امسال با نفراتی که باتجربه تر شده اند، امیدوار است حداقل این عنوان را تکرار کند.


البته شاید نکته ای که بیش از همه بتواند علاقه مندان به کشتی را جذب کند، فینالیست شدن فرنگی کاران و رسیدن آنها به مدال طلا در بوداپست است؛ اتفافی که در کشتی آزاد رخ نداد.


رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 3 تا 6 آبان ماه برگزار می شود که مسابقات اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم در روز پنج شنبه 3 آبان ماه آغاز و رقابت های وزن های 60، 67 و 87 کیلوگرم در روز جمعه 4 آبان ماه و مسابقات اوزان 77، 97 و 130 کیلوگرم در روز شنبه 5 آبان ماه برگزار می شود.
طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات هر وزن در 2 روز برگزار خواهد شد که رقابت های مقدماتی تا مشخص شدن فینالیست ها روز اول و رقابت ها شانس مجدد، رده بندی و فینال روز دوم انجام خواهد شد.


زمان وزن کشی ساعت 8:30 تا 9 صبح به وقت محلی و مسابقات صبح 10:30 تا 15:30 و رقابت های عصر در فاصله زمانی 17 تا 21:30 انجام می شود. فاصله زمانی تهران با بوداپست 90 دقیقه است به طوری که ساعت 10:30 به وقت بوداپست 12 به وقت تهران است.

 

کلید واژه :

کشتی فرنگی

،

بوداپست

،

مجارستان

ثبت نظرات
captcha