پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار منطقه 22 :

جمع آوری زباله های ورزشگاه آزادی به پیمانکار شهرداری واگذار شد

شهردار منطقه 22 از تفکیک پسماندهای مجموعه ورزشی آزادی از مبدا خبر داد و افزود: مقرر شده است پسماندهای مجموعه ورزشگاه ازادی توسط پیمانکاری که شهرداری منطقه 22 معرفی می کند از مبدا تفکیک و جمع آوری شود.

جمع آوری زباله های ورزشگاه آزادی به پیمانکار شهرداری واگذار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی نوذرپور درباره امضای قرارداد میان معاونت خدمات شهری منطقه 22 با سرپرست مجموعه ورزشگاه آزادی، گفت: این قرارداد با اهداف زیست محیطی و استفاده بهینه از منابع تجدید پذیر و همچنین مدیریت پسماند میان معاونت خدمات شهری منطقه 22 و مجموعه ورزشگاه آزادی منعقد شده است.

وی افزود: مقرر شده است که ساماندهی پسماندهای عادی در مجموعه ورزشی آزادی در هنگام برگزاری مسابقات و حضور جمعیت در این مجموعه توسط پیمانکاری که شهرداری منطقه 22 معرفی می کند انجام شود. در همین راستا جمع آوری و انتقال پسماندهای تر و خشک پس از برگزاری بازی ها در این مجموعه توسط پیمانکار معرفی شده منطقه 22 انجام می شود.

شهردار منطقه 22 تاکید کرد: ورزشگاه آزادی متعهد شده است که در این قرارداد زباله های این مجموعه را تنها به پیمانکار منطقه 22 تحویل دهد. در این مجموعه عموما پسماند خشک وجود دارد، اما در این قرارداد هم پسماندهای خشک و هم پسماندهای تر از مبدا جداسازی خواهند شد و پسماندهای خشک که بخشی از بخش اعظم پسماندهای این مجموعه است پس از تفکیک بازیافت می شود.

وی ادامه داد: شهرداری منطقه 22 تلاش خواهد کرد با فرهنگ سازی در قالب نصب بنرها و سایر اقدامات همچون اعزام گروه های آموزشی به مجموعه ورزشی آزادی در هنگام برگزاری بازی ها در خصوص تفکیک زباله های این مجموعه اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

ورزشگاه آزادی

،

شهردار

،

پیمانکاری

ثبت نظرات
captcha