پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محسنی اژه ای:

یکی از محکومان مفاسد اقتصادی به اعدام، چند کارتن پرونده دارد

سخنگوی قوه قضاییه که روز گذشته از تایید حکم اعدام دو متهم پرونده های اقتصادی در دیوان عالی کشور خبر داد در رابطه با پرونده نفر سوم گفت: هنوز رسیدگی به پرونده نفر سوم دردیوان عالی کشور به اتمام نرسیده است چون طی سالیان متعددی بوده و حدود چند کارتن حجم پرونده های آن است.

یکی از محکومان مفاسد اقتصادی به اعدام، چند کارتن پرونده دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در حاشیه نشست مسئولان عالی قضایی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده محکومان به اعدام گفت: پس از اعتراض کسانی که حکمشان به عنوان مفسد فی الارض در دادگاه بدوی صادر شده بود، پرونده آنها برای طی تشریفات قانونی به دیوان عالی کشور ارسال شد.

وی ادامه داد: در این رابطه دو نفر از یک پرونده بودند و نفر سوم از یک پرونده دیگر. در مورد پرونده نفر سوم هنوز نظر داده نشده است. البته حجم آن پرونده خیلی زیاد است؛ چون طی سالیان متعددی بوده و حدود چند کارتن حجم پرونده های آن است؛ لذا هنوز رسیدگی آن دردیوان عالی کشور به اتمام نرسیده است.

محسنی اژه ای گفت: برخی از استان هایی که دادگاه ویژه اخیرا در آنها تشکیل شده بزودی رسیدگی های خود را شروع می کنند؛ از جمله استان هرمزگان که پرونده هایی داشته است و پیشنهاد شده که در آنجا شعبه هایی تشکیل شود. در شیراز هم دادگاه تشکیل شده است و دادگاه ویژه اصفهان هم یا شروع به کار کرده یا بزودی شروع به کار خواهد کرد.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ضابطین نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و نیز قوه قضاییه به شدت پیگیر رسیدگی به مفاسد اقتصادی هستند و مردم هم بحمدالله در پاره ای از موارد کمک های خوبی کرده اند وتقاضا داریم که به کمک های خود ادامه دهند.

منبع ایسنا
کلید واژه :

اعدام

،

مفاسد اقتصادی

،

محسنی اژه ای

،

اژه ای

،

قوه قضاییه

،

سخنگوی قوه قضاییه

،

دیوان عالی کشور

ثبت نظرات
captcha