پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز ثبت نام فیلم های متقاضی جشنواره ی فیلم فجر از فردا

ثبت نام فیلم های متقاضی برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از فردا اول آبان ماه آغاز می شود.

آغاز ثبت نام فیلم های متقاضی جشنواره ی فیلم فجر از فردا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، بنابر فراخوان منتشر شده در 21 مهرماه تهیه کنندگان حقیقی و حقوقی می توانند از فردا با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس  fajrfilmfestival.com مراحل ثبت نام خود را تکمیل و اطلاعات فیلم را به همراه عکس در پرتال جشنواره ثبت کنند.

این مهلت که تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت شامل بخش های سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) و نگاه نو (ویژه فیلم اول کارگردانان) می شود.

در فراخوان این دوره جشنواره آمده است: آثار بلند سینمایی که تا بهمن ماه 1397 در ایران به نمایش درنیامده اند (فیلم های سینمایی با مدت زمان 75 دقیقه به بالا و فیلم های مستند سینمایی 70 دقیقه به بالا ) می توانند متقاضی شرکت در جشنواره باشند. آثاری که در دوره های قبل توسط هیأت انتخاب بازبینی شده نمی توانند متقاضی شرکت در این دوره باشند.

تهیه کنندگان حقیقی و حقوقی می بایست فرم درخواست شرکت در جشنواره را تکمیل کرده، حداکثر تا روز چهارشنبه 30 آبانماه 1397 به همراه نسخه بازبینی هیات انتخاب به صورتDCP یاDVD ، عکس های صحنه و عکس کارگردان بر روی CD و تیزر و سه دقیقه از فیلم برای استفاده تبلیغاتی به دبیرخانه تحویل دهند.

دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در تهران، بالاتر از پارک ساعی، نبش کوچه احتشام، پلاک 2454، ساختمان موسسه رسانه های تصویری، طبقه پنجم با  کدپستی 1434843631 و تلفن های 88880325، 88880328 واقع شده است.

سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

جشنواره فیلم فجر

،

سودای سیمرغ

،

سینما

ثبت نظرات
captcha