پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسئولان نسبت به امنیت غذایی مردم حساس باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: باتوجه به اهمیت امنیت غذایی مردم مسئولان باید نسبت به این مهم احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

مسئولان نسبت به امنیت غذایی مردم حساس باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید خورشیدی روز دوشنبه در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر بدون اشاره به جایگاه استان بوشهر افزود: در این ارتباط باید پیگیری های لازم برای بهبود وضعیت استان انجام شود.
وی برضرورت همکاری همه دستگاه های اجرایی ذیربط در بحث امنیت غذایی با دانشگاه علوم پزشکی در بحث امنیت غذایی تاکید و اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی اجازه دارد تا پایان هفته نام دستگاه هایی که در این ارتباط کوتاهی کرده اند را به مردم معرفی کند.
خورشیدی با اشاره به اهمیت بحث امنیت غذایی استان بوشهر بر ضرورت برگزاری منظم کارگروه سلامت و امنیت غذایی در استان بوشهر برای پیگیری وضعیت سلامت را مورد تاکید قرار داد.
وی برضرورت تهیه نیم رخ سلامت در استان با همکاری سایر دستگاه های مرتبط تاکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر درباره نداشتن پیوست سلامت در منطقه ویژه پارس گفت: هرچند براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی منطقه ویژه اعلام کرده تاسیسات موجود در عسلویه هیچ پیوست سلامتی ندارند ولی باید این موضوع در نشستی بررسی شود.
وی با اشاره به بحث کم تحرکی اظهارداشت: بوشهر از جمله استان های گرم کشور است که با وجود بیش از هفت ماه گرم امکان هیچ گونه فعالیت ورزشی در محیط باز وجود ندارد.
خورشیدی اضافه کرد: راه اندازی جاده سلامت هرچند اقدامی مثبت است ولی با توجه به شرایط جوی خاص حاکم براستان بوشهر امکان بهره گیری از این امکان برای همه ساعت های روز وجود ندارد و در کنار آن باید به فکر راهکارهای دیگری برای فراهم کردن زمینه انجام ورزش های عمومی و خانوادگی بود.
انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

امنیت غذایی

،

امنیت غذایی مردم

،

کارگروه سلامت و امنیت غذایی

ثبت نظرات
captcha