پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سلیمی: برخورد قاطع با اخلال گران امنیت اقتصادی، امید را به جامعه بازمی گرداند

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برخورد قاطع با مفسدین و اخلال گران امنیت اقتصادی در کوتاه ترین زمان امید را به جامعه بازمی گرداند.

سلیمی: برخورد قاطع با اخلال گران امنیت اقتصادی، امید را به جامعه بازمی گرداند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اصغر سلیمی در پاسخ به این سوال که امروز چه اقداماتی می تواند امید را به جامعه بازگرداند، بیان کرد: یکی از مواردی که می تواند امید را به مردم بازگرداند، برخورد قاطع و قانونی در کوتاه ترین زمان با مفسدان اقتصادی و محتکرین است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه تصریح کرد: اگر برخورد قاطعی با متخلفین و اخلال گران امنیت اقتصادی صورت گیرد، مردم نسبت به بهبود شرایط امیدوار می شوند. زمانی که پروسه های دادگاهی طولانی می شود، مردم نتیجه برخورد را احساس نمی کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: از سوی دیگر نظارت سیستم های نظارتی بر تولید کنندگان و فروشندگان کالا باید افزایش یابد. اقلامی که در مغازه ها فروخته می شود نباید اختلاف قیمت داشته باشند. مردم اگر نظارت با برخورد را همزمان احساس کنند، نسبت به بهبود وضعیت امیدوار می شوند.

وی تصریح کرد: بحث تسهیل در قانونگذاری نیز بر عهده مجلس است، مجلس با تسهیل تولید و صادرات می تواند در این زمینه گام بردارد. واقعی کردن قیمت ها نیز تاثیر بسزایی در امیدوارسازی جامعه خواهد داشت، چرا که امروز ارزش درآمد مردم به شدت کاهش یافته است.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

اخلال گران

،

امنیت اقتصادی

،

مفسدان اقتصادی

،

محتکرین

،

تولید کنندگان

،

فروشندگان کالا

ثبت نظرات
captcha