پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اسپالتی: واضح است که اینتر شایسته پیروزی بود

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر، پس از پیروزی 1-0 مقابل میلان، تاکید کرد که تیمش شایسته پیروزی در این دیدار بود.

اسپالتی: واضح است که اینتر شایسته پیروزی بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین ، اینتر امشب در دربی دلامادونینا میزبان میلان بود و پس از اینکه یک گل این تیم به دلیل آفساید پذیرفته نشد و یک بار هم تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند، در نهایت با گل ثانیه های پایانی مائورو ایکاردی به پیروزی رسیدند.. به این ترتیب، اینتر توانست به هفتمین پیروزی پیاپی اش برسد که بهترین رکورد این تیم از ژانویه 2017 است.

اسپالتی به خبرنگاران گفت:" ما می خواستیم زودتر گل بزنیم. اگر زودتر گل می زدیم، عالی بود و پس از آن می توانستیم برای زدن گل های بیشتر، بازی را کنترل کنیم.

واضح است که اینتر شایسته این پیروزی بود. از ابتدا تا انتهای بازی، در زمین آنها بودیم، از جلو پرس می کردیم و به دنبال زدن گل بودیم. بنابراین، شایسته تعریف ها هستیم. ما به این خاطر که بیشتر به دنبال برد بودیم، پیروز نشدیم، بلکه به این خاطر که بهتر بودیم، بردیم.

اگر به من بگویید که "تیمی که بیشتر به دنبال پیروزی است، برنده می شود"، این نادرست است و حقیقت را بیان نمی کند. تیمی که بهتر بازی کند، پیروز می شود.

 

 

 

 

وقتی از جلو پرس می کنید، همیشه ریسک دریافت گل روی ضدحملات وجود دارد اما ما امروز بی نقص بودیم و میلان را مجبور کردیم که دائما توپ خراب کند. ما کاری کردیم که میلان نتواند آن پاسکاری های باکیفیتی که گنارو گتوزو از آنها صحبت کرده بود را انجام بدهد.

من برای کسب پیروزی به اینتر آمدم، نه اینکه تنها روی نیمکت بنشینم و حقوق بگیرم. من برای سازماندهی آینده اینتر اینجا هستم و بازیکنان هم باید همین کار را انججام بدهند.

دوست داشتم که بعد از سوت پایان، ایکاردی گفت که ما باید به ثبات برسیم و به پیش برویم. اینتر ما را انتخاب کرده تا این تیم را به سطحی که هواداران شایسته اش هستند، برساند. این کار ماست. ما باید این کار را با حسی از تعلق انجام بدهیم و ثابت کنیم که آنها در مورد انتخاب ما، درست تصمیم گرفته اند."

راجا ناینگولان، ستاره بلژیکی اینتر، بعد از برخوردی که با لوکاس بیلیا داشت، در دقیقه 30 از بازی تعویض شد. اسپالتی در مورد شرایط این بازیکن گفت:" ما او را به بیمارستان فرستادیم و باید ببینیم چه رخ خواهد داد. او برای مدتی با ما نخواهد بود."

منبع ورزش سه
کلید واژه :

اسپالتی

،

اینتر

،

میلان

ثبت نظرات
captcha